Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Финансы

banner12

Міжнародні візити до нас осінь

Гетті Зображень

Кількість міжнародних туристів у США впав на 4% в перші три місяці 2017 року, з Близького Сходу, показуючи деякі з найбільш різких падінь.

Падіння сталося після попередження від туріндустрії про негативні наслідки посилення обмежень на поїздки від адміністрації Трампа.

США оголосили про нових візових обмежень для шести переважно мусульманські країни і ноутбуки заборонили на деяких рейсах на початку цього року.

Вона перевернула ноутбук політиці в липні.

Міністерство торгівлі США в четвер захистив запису адміністрації, вказуючи на збільшення транспортних витрат, які зросли на 3% рік-на-рік у першому півріччі 2017 року.

"Це доводить, що міжнародні мандрівники знають, що удосконалення безпеки, запропонований адміністрацією Трамп набагато більш важливим, ніж обробка незручностей... ( подробнее )

Американські звіти великий стрибок у продажу

Американські

Американські відрапортував великий стрибок у продажі в першому півріччі, всупереч побоювань уповільнення серед спортивних магазинів.

Продажі були ?1,4 млрд за шість місяців до кінця липня, до 41% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Доподатковий прибуток виріс на 33% до рекордних ?103м.

Виконавчий голова СД спорту, Пітер Каугилл, зарахованих на "безперервне зростання" ядра фірми британських та ірландських магазинах.

Він також сказав, що фірма розширилася на міжнародному рівні і продавати більше онлайн. body{background-color:#ffffff}.news-vj-spw-wrapper{padding-top:1em;padding-bottom:1em;padding-right:1em}.news-vj-spw-frame{background-color:#fff;border:0px none transparent;padding:0px;overflow-x:hidden;-ms-overflow-x:hidden;overflow-y:hidden;-ms-overflow-y:hidden;min-height:10em}@media... ( подробнее )

Яку ціну ви готові поставити на паспорт?

Розсіяно возився з неї хустку і в словах трохи голосніше, ніж пошепки, Амар Аль-Саді мені підказує, Мальта врятувала її від бомб, уламків і смертельної хвороби.

Її сім'я мала війною Ємену на рейс організації евакуації Об'єднаних Націй два роки тому.

"Я не думаю, що будь-яка людина в світі хотів би жити отак", - сказала вона. "Ми спали в один прекрасний день і ми почули дуже велику бомбу поруч. Це було дійсно страшно.

"У мене є друзі в Ємені. Вони кажуть мені, що люди вмирають від холери. Деякі з них намагаються втекти, але вони не можуть, тому що ніхто не буде приймати тепер свої паспорти."

Амар не на Мальті, як біженець, ні економічним мігрантом. Цей 21-річний, її батьки і четверо братів і сестер зараз всіх Мальтійських громадян.

Вони не народилися на Мальті і в них не було Мальтійської сім'ї.... ( подробнее )

Дайсон не чекаючи ніякого вихід Великобританії інтернет

Гетті Зображень

Залишити служака сер Джеймс Дайсон очікує, що Великобританія вийде з ЄС з ними не розібратися, і торгівлю в замовчуванням на правила Світової організації торгівлі і тарифів.

Сер Джеймс, який заснував інженерну фірму Дайсон, розповів BBC, такий механізм дозволить "образити європейців більше, ніж англійців".

Вихід Великобританії невизначеність-це можливість для фірм, щоб налагодити зв'язки з швидкозростаючою економікою, сер Джеймс сказав.

Однак, Джон Льюїс заявив, квартал і місяць невизначеності вдаривши по економіці Великобританії.'Ні один ринок'

Сер Джеймс сказав сьогодні в програмі Бі-бі-сі, що Дайсон, який став знаменитим завдяки своїм інноваційним пилососи, вже платить за тарифами ВТО в Європі ", і це не заважало нам взагалі - ми одна з найбільш швидкозростаючих компаній в Європі".

Він... ( подробнее )

Вихід Великобританії з ЄС: підприємства попереджають за пропозицію працівників Великобританії перший '

Агентство Reuters

Фірми, які покладаються на працівників ЄС попередив про "катастрофічні" наслідки пропозиції скоротити некваліфікованої міграції на день Британія вийде з ЄС.

Згідно з проектом плану, просочилася в Гардіан, компанії доведеться наймати місцевих, якщо вони не могли довести "економічну необхідність" залучати громадян ЄС.

Вони можуть зіткнутися з податком навичок для підвищення професійної підготовки працівників КК, якщо вони все-таки вирішили наймати персонал некваліфікований ЄС.

Але бізнес-групи кажуть, що "несподіване" розпил може стати причиною зриву".

Національний Союз фермерів заявив, що це "весь ланцюжок поставок харчових продуктів" може опинитися під загрозою. Перевірка реальності: хто низькокваліфікованих працівників ЄС? Девіс: Велика різниця за законопроект про вихід Великобританії... ( подробнее )

Топ Китай обмін bitcoin зупинити торгівлю

Гетті Зображень

Один з найбільших китайських Биткоин-бірж заявив, що припинить торгівлю, після того, як уряд попередження за віртуальну валюту.

Btcc в сказав, що це буде зупинка купівля і продаж на 30 вересня у відповідь на посилення регулювання.

Воно приходить після того, як влада заборонила первинне розміщення монет по 5 вересня.

В країні спостерігається вибух цифровий валютою, що викликало побоювання з приводу фінансових ризиків і спекулятивні інвестиції.

Ціна Биткоина різко впав після чемпіонату btcc оголошення пізно в четвер, але з тих пір повернув деяку землю. Розправляючись

Китайські власті висловили занепокоєння з приводу інвестицій ризики, пов'язані з крипто-валютами і наказав заборона на первинне розміщення монета, або Іко, раніше в цьому місяці.

Зростаюча кількість... ( подробнее )

Великобританія і фірм ЄС закликають швидше вихід Великобританії інтернет

Гетті Зображень

Керівників підприємств, які працюють близько одного мільйона робочих у Великобританії і ЄС буде підписано лист цих вихідних, закликаючи обидві сторони переговорів вихід Великобританії з ЄС, щоб отримати рухатися далі.

Проект листа, бачив на Бі-бі-сі, закликає переговірників, щоб роз'яснити права Великобританії і громадян ЄС робота за кордоном в жовтні.

Він також вимагає реального прогресу в майбутньому заходів до кінця 2017 року.

Лідери заявила, що угода є імперативом для збереження робочих місць і інвестицій.

Лист було складено торгової групи cbi та поширені серед бізнес-лідерів.

Очікується, залучити більше підтримки, ніж уряд Великобританії текст, який попросив у Великобританії найбільших підприємств схвалюють підхід уряду до переговорів вихід Великобританії з ЄС. 'Написаних... ( подробнее )

Працівників, що виходять на пенсію раніше, ніж у 1950 році

Гетті Зображень

Працівники йдуть на пенсію у більш молодому віці, ніж у 1950 році, як показують дані, незважаючи на збільшення тривалості життя.

Чоловіки вийшли на ринок праці в середньому віці 67 років у 1950 році, порівняно з 65 зараз, за даними Департаменту праці та пенсій (ДПР).

Жінки, як правило, залишають на 63, а в 1950 році і зараз, хоча нинішні пенсіонери, як правило, кілька місяців молодше.

Але експерти кажуть, що ми повинні розраховувати на пенсію в більш старшому віці, так як державний пенсійний вік зростає. Державне підвищення пенсійного віку висунули Як отримати пенсію в розмірі ?20,000 до того часу ви на пенсію Як бути мамою і при цьому отримати гідну пенсію

Вік виходу на пенсію вже в останні 20 років, і ця тенденція буде продовжуватися.

Тому Селбі, старший аналітик пенсійного... ( подробнее )

Масивна витік даних Еквіфакс Переглядів 143 млн.

Гетті Зображень

Близько 143 мільйонів клієнтів у нас кредитний звіт Еквіфакс гігант, можливо, були скомпрометовані в інформації, порушення інформаційної безпеки, компанія розкриває.

Equifax і сказав, що кібер-злочинці використовуваних даних, таких як номери Соціального Страхування, дати народження та адреси під час інциденту.

Деякі Великобританії та Канаді також були порушені.

Ядро фірми споживчий кредит і комерційний кредит баз даних не здійснюється.Перевірки безпеки

Equifax і сказав, що хакери отримали доступ до інформації у період з середини травня і в кінці липня, коли компанія виявила порушення.

Хакерів отримала доступ до його систем, використовуючи Уразливість "сайт програми", сказав він, але ніякої додаткової інформації.

В хакери отримали доступ до номерів кредитних карт... ( подробнее )

Працівників НСЗ попит 3.9% підвищення заробітної плати

Наукова Бібліотека Фото

Профспілки медсестер та інших працівників nhs написав до канцлера вимагати 3.9% підвищення заробітної плати та додаткові ?800 для "розпилу" вони бачили в останні роки.

Чотирнадцять профспілки об'єдналися, щоб попросити підвищення, заявивши, що платоспроможність впала на 15% з 2010 року, коли інфляція враховується.

Вони сказали, що це було несправедливо міністрів вибірково підняв кришку погоджуючись зростання для співробітників поліції та в'язниць.

Профспілки мають більше мільйона членів.

Але Британська медична Асоціація, Спілка лікарів, не ставити його ім'я в листі, який було направлено децентралізованих держав.

У ньому, профспілки стверджують, що підвищення оплати праці буде сприяти вирішенню проблеми нестачі кадрів у службі охорони здоров'я.

Заробітна... ( подробнее )

banner13