Финансы

Дурили мама попереджає за фальшивий свято лохотрон

Жінку ошукав шахрай продавав караван свят через соціальні мережі закликав іншим не потрапити на лохотрон.

Бі-бі-сі Шотландія говорили десятки людей, які заплатили за відпочинок в статичний караван парків, тільки щоб виявити, що реальний власник нічого не знав про їх бронювання.

Шахраї, використовуючи підроблені посвідчення забронювали сімей в каравани, вони не володіють і забирали гроші.

Джейн Кларк, від Стивенстоне в Ейршир, радив людям не вірити тому, що вони читають і роблять відповідні перевірки.

Вона замовила святкові вихідні на сайті каравану Крейг Тара поруч з Ейр і заплатив $ 180 плюс ?50 депозит. Відпочинок

Пані Кларк сказав: "Це було в останню хвилину річ, і після погляду на Facebook я побачила оголошення".

Вона відправила повідомлення в профілі Facebook і домовився, щоб... ( подробнее )

Акції на душу населення вразити як прибутки падають

Акції в розрахунку на душу населення впали майже на 10% після того, як група аутсорсингу, повідомила про зниження прибутку в якості капітального ремонту триває.

Індексу FTSE 250 членів півріччі доподаткового прибутку падіння на 26% до ?28м, після того, як він продав свій фахівець рукоятка підбір і закрили свої заходи операція.

Базові продажі компанії впали на 3% до $ 2.07 млрд., але сказав, що душу його реконструкція йде за графіком і оформлення його підрозділ йшло краще, ніж очікувалося.

Індексу FTSE 100 був плоским до початку торгівлі, прослизання всього на 0,33 пункту до 7,271.62.

Акцій в ірландських будівельних матеріалів фірма crh зросли на 3,1%, що робить його найбільшим стояка у FTSE 100, після того, як він оголосив про плани купити нам цементу виробник цементу ясенева Діброва в $3,5 млрд. інтернету... ( подробнее )

Час для дій, квартал і місяць, кажуть, підприємства

КК бізнес груп закликали на прогрес у переговорах вихід Великобританії з ЄС після того, як прем'єр-міністр Тереза Мей внесені пропозиції про фінансування ЄС та прав громадян.

Місіс може також запропонував перехідний період близько двох років, протягом яких торгівля повинна продовжуватися на поточних умовах.

КБР і інших бізнес-структурах сказав, що переговорники зараз необхідно терміново переходити на переговорах про торгівлю і перехід.

Але кілька залишити служаки були розчаровані про подальших затримок, назвавши такий перехід "тягне".

Прем'єр-міністр сподівається, що її пропозиції, зроблені в ході виступу у Флоренції, розблокує переговори квартал і місяць. Тримайте торгівля ЄС як до 2021 року - Травень Перевірка реальності: декодування промови прем'єр-міністра Керівництво до переговорів вихід Великобританії... ( подробнее )

Компанія easyjet бачить рекордну кількість пасажирів

Гетті Зображень

Компанія easyjet каже, що це рекордна кількість пасажирів за літній період та прогнозує сильний річного прибутку.

Авіакомпанія заявила, що проводиться протягом трьох місяців до кінця вересня 24,1 млн. пасажирів, з 95.6% заповнених місць.

Авіакомпанія easyjet додала, що її прибуток за фінансовий рік до 30 вересня, як очікується, буде між ?405m і ?410 м, на верхньому кінці кошторису.

"Це була хороша продуктивність" в режимі "швидко розвивається ринку", сказав він.

Керівник компанії easyjet Керолін Макколл сказав: "компанія easyjet закінчила рік з продовження позитивної динаміки, яка забезпечує як сильний заключній чверті і сильну другу половину.

"Пасажиропотік і завантаженість в останньому кварталі встановлюйте нові рекорди і другому півріччі прибуток склав більше 100 млн... ( подробнее )

Вартості іпотечних кредитів почне рости

Гетті Зображень

Вартість отримання іпотека фіксований курс почав зростати, хоча Банк Англії зберіг базову ставку на рекордно низькому рівні.

У Barclays і natwest став останнім кредитори, щоб збільшити вартість деяких з їх фіксованою процентною ставкою кошти.

Щонайменше дев'ять інших банках або будівельних товариствах також підвищили свої тарифи в останні кілька тижнів.

Хтось із типового іпотека ?125,000 зараз можна заплатити близько ?130 в рік більше, в результаті зміни. Як підвищення ставки на 0,25% вплине на мене? Карні очікує підвищення ставки найближчим часом

"Ставки за іпотечними кредитами виглядають, як ніби вони обертаючись від рекордних мінімумів, що позичальники користуються", - сказав Девід метрів, доцент, директор Лондонської та іпотеки країни.

Але ніхто на фіксованій ставці... ( подробнее )

Вихід Великобританії 'брак часу' у Лондоні

Гетті Зображень

Це "вирішальний момент" для британських фінансових компаній в переговорах вихід Великобританії з ЄС, впливового лобі-група сказала.

Британському бізнесу і економіці в цілому потрібен перехідний період, коли Великобританія покине Європейський Союз, місто у Великобританії, сказав.

Економіст і колишній служака вихід Великобританії Герард Лайонс також повідомив, що перехідний період буде вдалий для Британії.

Уряд великої Британії говорить, що вона переконалася, що бізнес-лунали голоси в переговорах.

Напередодні прем'єр-міністр Тереза Мей довгоочікуваного мови про вихід Великобританії з ЄС у Флоренції, лобі групи попередив Великобританії знаходиться в небезпеці втратити своє місце у фінансовому світі так само італійські міста в епоху Відродження. Флоренція - попередження від історії

Міста... ( подробнее )

Велике зростання кількості працюючих матерів

Гетті Зображень

Спостерігається велике зростання кількості працюючих матерів в Англії за останні два десятиліття, показують цифри.

Офіс для національної статистики (ons) каже, що 4,9 мільйона жінок працювали в минулому році, в той час як догляд за дітьми - до 1,2 млн з 1996 року.

Тоді 62% матерів з дітьми були в роботі, або повний або неповний робочий день.

Зараз, 21 років, рівень зайнятості серед цієї групи матерів в Англії, зросла до 74%.

Спостерігається особливо великий стрибок в рівні зайнятості серед матерів з дітьми у віці трьох або чотирьох, від 56% до 65%. @-webkit-keyframes spinnerRotate { from{-webkit-transform:rotate(0deg);} to{-webkit-transform:rotate(360deg);} } @-moz-keyframes spinnerRotate { from{-moz-transform:rotate(0deg);} ... ( подробнее )

Пенсії Тата стали Великобританії угода була схвалена

Крістофер Фурлонг/Getty Зображення

Ставки стали фірма "Тата", щоб відокремити його пенсійного забезпечення Великобританії з бізнесу був схвалений пенсії регулятора.

В ?15 млрд, Британська сталь пенсійних схем (плат) була серйозною перешкодою для будь-якого потенційного злиття між Tata та німецький виробник сталі компанія thyssenkrupp.

Угода зачіпає тисячі нинішніх і колишніх працівників, з 130 000 членів по всій Великобританії.

Всі члени плат тепер буде запропоновано перейти до нової схеми.

Вона буде нижче в майбутньому щорічний приріст пенсіонерів та відстрочених членів, ніж плат.

Угоду було угоду між профспілками і компанією, які також будуть... ( подробнее )

ВАЕ Systems скоротити майже 2000 робочих місць

Гетті Зображень

Компанія BAE Systems планує скоротити близько 2 000 робочих місць у військової, морської і спецслужб, компанія говорить.

В цілому 750 постів піде на Уортон і рослин, таких як samlesbury в Ланкаширі, де запчастини для Єврофайтер Тайфун виготовлені.

БЕ загрожує розривом замовлення на Тайфун так хоче призупинити виробництво до очікуваного замовлення з Катару.

В цілому, в загальній складності 1400 ролі буде йти через Англію в повітрі та інформаційному бізнесі

За межами Ланкашир, 400 постів буде закрита Брау, Західний Йоркшир, 230 піде в Мархаме РАФ і 15 губляться в Леминге РАФ.

Між тим 340 морських робочих місць буде втрачено в Портсмут і Солент області та ще 180 постів відправляться в Лондон, Гілфорд та інших місцях.

подробнее )

Ти штовхнув?

Гетті Зображень

Думаю, що Нобелівська премія з економіки не має нічого спільного з вами? У деякі роки, що цілком може бути правдою.

Але в цьому році нагорода пішла до Річарду Талера, який у своїй книзі тик, був одним з перших, щоб описати, як крихітне підказки можуть змінити нашу поведінку.

Нобелівську судді явно захоплюється дисципліною, оскільки вони вручені співробітником поведінкові економіст Деніел Канеман премію з економіки в 2002 році.

З тих пір, коли "теорії підштовхування" був застосований до широкого діапазону проблем.

Ось кілька способів, ви можете бути штовхнув себе. Летіти в мою миску

Гетті творчий

Ймовірно, найвідоміший приклад,... ( подробнее )

banner13