Эта опция сбросит домашнюю страницу этого сайта. Восстановление любых закрытых виджетов или категорий.

Сбросить

Финансы

banner12

Як шукати 'промінь смерті' призвело до радар

Гетті Зображень

Ви можете простежити ступінь нашу залежність від повітряного подорожі для багатьох винаходів. Реактивний двигун, можливо, чи літак сам.

Але іноді винаходу потрібні інші винаходи, щоб розблокувати свій потенціал.

Для авіаційної індустрії, що історія починається з винаходом промінь смерті, або хоча б спробували спроектувати промінь смерті, в далекому 1935 році.

Чиновники в Міністерстві авіації Великобританії були стурбовані відстає від нацистської Німеччини в технологічній гонці озброєнь.

Смерть ідея Рея інтригувала їх: вони були пропонуючи ?1,000 приз для тих, хто може зап баран на сотню кроків. Досі ніхто не стверджував, що це.

Але вони повинні фонду більш активні дослідження? Був промінь смерті можливо?

подробнее )

Акції пістолет зростати в результаті стрілянини

На NYSE через ЦБС

Акції виробників зброї виріс в перші години торгів у понеділок, всього через кілька годин після того, як бойовик вбив не менше 50 осіб в Лас-Вегасі.

Вважається, що підйом до очікуваного поспішайте купувати зброю як люди побоюються, що посилення законів по контролю над зброєю.

Незабаром після відкриття вранці в понеділок акції американських брендів корп. (індекс Nasdaq: AOBC), який тримає Сміт і Вессон, виросли більш ніж на 3%.

Штурм Ругер І Ко. (Тікер NYSE: РГР), іншого виробника пістолет, був близько 3%. Між тим, виготовлення боєприпасів, Віста Інк на відкритому повітрі. (НЙФБ: ССТО) до 3%.

Ціни на всі три компанії були підстрибуючи на початку торгів, але були в плюсі.

Піднімається стояла на відміну від торгів у п'ятницю, коли акції всіх трьох компаній закриті. Живі... ( подробнее )

Найбагатша жінка в світі помирає в 94

Ліліан Бетанкур, спадкоємиця косметичної фірми "Лореаль", помер у віці 94 років, її сім'я підтвердила.

Заява сказав, що вона померла вдома "мирно" ніч.

З 2017 за оцінками чистою вартістю 33 млрд. євро (?30 млрд.; $40 млрд), вона була багатою жінкою в світі.

Вона пішла з Ради директорів компанії в 2012 році, але залишався у новинах після того, як вісім були визнані винними у використанні її здоров'я після діагнозу деменції.

У заяві, Лореаль голова і головний виконавчий директор Жан-Поль Агон заявив: "Ми всі мали глибоке захоплення Ліліан Бетанкур, який завжди спостерігав за Лореаль, компанії та її співробітників, і який був дуже прив'язаний до свого успіху та розвитку.

"Вона особисто зробила великий внесок у його успіх на протязі багатьох років. Багато жінок краси пішов від нас і ми ніколи... ( подробнее )

Депутати шукають відповіді на "Сауді Арамко" лістинг

На двох голів парламентських комітетів попросили міської регулятор, щоб пояснити запропоновані зміни правил розглядається як схвалення найбільша в світі нафтова компанія "Сауді Арамко".

Звідси випливає, повідомляє "Сауді Арамко" планує перерахувати 5% своїх акцій в Лондоні або інший фондовий ринок на Заході.

Правила Великобританії держави понад 25% акцій повинні бути перераховані, щоб зупинити один акціонер, який має занадто багато панування.

Проте пропозиції, висунуті FCA у січні міг допустити виключення.

Регулятор запропонував скасувати низку вимог до державним компаніям.

Про що мова "Сауді Арамко" і лондонським ринком?

Вони включають необхідність забезпечити незалежні акціонери з їх власними окреме голосування про призначення незалежних директорів, які можуть затягнути процес... ( подробнее )

Оренда піднімається вперед, як господарі, витягнути'

Господарі, ймовірно, витягнути з житлового сектора Великобританії в найближчий рік внаслідок зміни політики, геодезисти говорять.

Майже дві третини дослідників, що задаються своїх торгових організм сказав, що більше орендодавців будуть покинути ринок, ніж приєднатися до нього в наступному році.

Інвестори постраждали від змін, таких як гербовий збір за додаткову плату.

У результаті приватні орендні ставки, ймовірно, буде випереджати ціни на житло в найближчі п'ять років, за даними Королівського Інституту сертифікованих оцінювачів (rics) знайшли.

Павло Bagust, від rics, описав результати як "про".

"Чинний приватний орендований сектор має вирішальне значення для здорового ринку житла", - сказав він. Заробітна плата випереджати зростання цін на житло в багатьох областях Витрати на житло ростуть... ( подробнее )

Сервіс Airbnb заплатив торік ?188,000 у Великобританії податок

Гетті Зображень

Компанія Airbnb, сайт готелю, заплатили менше ніж ?200,000 на податок на корпорації у Великобританії в минулому році, незважаючи на збір ?657m орендних платежів для власників нерухомості.

Комісій компанії заробляє у Великобританії побував на її ірландський філія, але він також має дві дочірні компанії у Великобританії.

Одна одиниця доподатковий прибуток, а інші не справляється податок на корпорації у Великобританії за вирахувань призвело до втрати.

На Airbnb сказав у своїй заяві: "ми дотримуємося правил і платити всі податки, ми повинні".

Один з британських філій, компанія Airbnb платежі КК, ручки розрахунків між орендодавцями та мандрівниками для інших країн, крім Сполучених Штатів, Китаю та Індії.

Що блок доподатковий прибуток у розмірі ?960,000 і заплатив $ 188,000... ( подробнее )

Форд відійти від традиційних авто

Гетті Зображень

Новий бос Форда розповів про плани, які він говорить, що зробить нас автомобільний гігант "вписатися", щоб конкурувати в швидко мінливому промисловості.

Джим Хакетт сказав Форд перерозподілу ресурсів від традиційних автомобілів, позашляховиків і вантажівок, в той час як інвестиції в електроенергетиці та техпідтримку.

Фірма також дозволить автоматизувати своє виробництво більше процесів, щоб допомогти скоротити витрати на $14 млрд. (?10,5 млрд.).

Містер Хакетт визначені цілі після 100-денного огляду.

Він очолив компанію в травні, замінивши Марк Філдс, який був в останньому завданні всього за три роки.

За цей час у фірми було два з найприбутковіших років у своїй історії, але ціна акцій знижується. Чому перехід на повністю електричні автомобілі буде потрібно час Чому нас... ( подробнее )

Инэос звужує варіанти для нового заводу

Инэос

На місці заводу побудувати новий позашляховик звузився до трьох варіантів, за даними Інституту.

Джим Реткліфф, засновник Інституту, планує побудувати міцний позашляховик, яким він вірить, буде заповнити пробіл на ринку лівий для Ленд Ровер перестали будувати його захисник у 2016 році.

Новий завод може бути побудований на узбережжі на північному сході Великобританії.

Але проект також були запропоновані законсервували рослини та вільних виробничих потужностей на діючих підприємствах в Європі.

Проект являє собою серйозний відхід для ineos, яка володіє 65 хімічні заводи по всьому світу, найбільший в Грейнджмут в Шотландії.

"В ідеалі ми хотіли б побудувати його у Великобританії, тому що, звичайно, у мене є невелика пристрасть до виробництво Великобританія," містер Рэтклиф сказав сьогодні... ( подробнее )

Підроблений сайт співробітників дурні і equifax

ЕПК

Кредитний рейтинг фірма equifax і вибачився після того, як його помилково спрямоване деяких клієнтів на сайт самозванка через свою сторінку в Twitter.

Фірма нещодавно розкриті дані порушення, що зачіпають понад 143 мільйонів чоловік, і створив новий сайт для обміну інформацією з клієнтами.

Але він помилково написав неправильний веб-адреса кілька разів, що призводить деяких користувачів на фальшивий сайт.

Один дослідник в галузі безпеки повідомили Бі-бі-сі, це був "масивний нетактовність".

Після витоку даних, equifax і створити новий сайт - equifaxsecurity2017.com - дозволити людям дізнатися більше інформації.

На сайті також дозволити людям... ( подробнее )

Продуктивність Великобританія бачить далі падати

Гетті Зображень

Продуктивність праці працівників у Великобританії падає другий квартал поспіль, згідно з офіційними даними.

Погодинний прогноз виробництва знизився у квітні до червня 0.1% період Управління Національної статистики (УНС) сказав.

Це послідувало за зниженням на 0,5% в перші три місяці року.

Економісти попереджають, що продуктивність праці у Великобританії продовжує відставати від своїх основних торговельних партнерів, таких як США, Франція і Німеччина.

УНС сказав, що падіння є продовженням Великобританії "парадокс продуктивності", посилаючись на відносний застій у продуктивності праці після фінансової кризи. Аналіз: Енді Веріті, кореспондент відділу економіки

Ми звикли вважати само собою зрозумілим, що ми б зробити краще, а економіка зростала. Як компанії та уряд інвестували... ( подробнее )

banner13