Податкова накладна Facebook у Великобританії виріс до ?5,1 м


Опубликованно 08.10.2017 14:13

Податкова накладна Facebook у Великобританії виріс до ?5,1 м

Facebook заплатив $ 5,1 млн податок у Великобританії в минулому році, у порівнянні з ?4.2 в 2015-му, після капітальний ремонт податкової системи соціальних медіа фірми.

У квітні 2016 року, компанія почала бронювання більший дохід від реклами через свій офіс у Великобританії, а не в Ірландії.

Що значно підвищило продажу і прибуток британського бізнесу.

Видання 2016 року податкова звітність Facebook відбувається, оскільки тиск на колег-технологічні гіганти Apple і Amazon за їх податкових угод в Європі.

Влада ЄС прагнуть світових технологічних компаній за те, що вони бачать як несумлінне ухилення від податків в країнах, де вони мають більшість замовників бізнес-маршрут через низькі податкові юрисдикції. 2016 акаунтів Facebook Великобританії Доходи: ?842m (порівняно з ?210м в 2015 році) Прибуток: ?58м (порівняно з ?52 м в 2015 році) Податкова накладна Великобританії: ?5,1 м (порівняно з ?4.2 в 2015-м)

У Великобританії, було обурення після того, як з'ясувалося, що, незважаючи на швидко зростаюче комерційна присутність у Британії Facebook заплатила всього ?4,327 в податкову в 2014 році.

У 2015 році уряд запровадив "витоку прибутку" податок за підвищеною ставкою податку спрямовано на компанії, які використовують "надуманий" структури, щоб перемістити прибуток з країни.

Facebook заплатив в 2015 році значно вище, податковий вексель, і з тих пір змінив його книги доходів для Великобританії. Amazon і Apple натисніть на податкові репресії ЄС Чому податок на Amazon у Великобританії знизилося на 50% Урівень Facebook з реклами гроші

З квітня минулого року, великі рекламодавці, такі як супермаркети, так і транснаціональні корпорації був виставлений рахунок на Facebook Великобританії. Невеликі компанії, забронювати рекламні місця в інтернеті, з невеликою підтримкою співробітників, продовжує їх продажу спрямовуються через офіс Facebook в Ірландії.

"Ми вірили, що це забезпечить більшу прозорість наших операцій в Лондоні і бути зрозумілою для громадян. Ці рахунки відображають цієї зміни", - сказав представник Facebook.

Facebook розширила свою присутність у Великобританії за останній рік, інвестиції в нові штаб-квартири і яких працюють більше 1000 співробітників.Категория: Финансы