Битва на міцність між iPhone 8 Plus і Galaxy Note 8


Опубликованно 12.10.2017 10:39

Битва на міцність між iPhone 8 Plus і Galaxy Note 8

YouTube-канал PhoneBuff провів змагання на міцність між флагманами Samsung Galaxy Note 8 і iPhone 8 Plus. Новинки отримали задню кришку скляну і металеву рамку, але на відміну від Galaxy Note 8, де стоїть Gorilla Glass 5, iPhone 8 Plus обзавівся самим міцним склом, що коли-небудь використовувалися в смартфонах (за заявою творців).

YouTube-канал PhoneBuff провів змагання на міцність між флагманами Samsung Galaxy Note 8 і iPhone 8 Plus. Новинки отримали задню кришку скляну і металеву рамку, але на відміну від Galaxy Note 8, де стоїть Gorilla Glass 5, iPhone 8 Plus обзавівся самим міцним склом, що коли-небудь використовувалися в смартфонах (за заявою творців). Падіння і флагмани

Для тестів смартфонів, видеоблогер використовує спеціально створену машину, яка кидає апарат на землю з потрібною силою, що імітує різну висоту кидків. Падіння на задню кришку майже ніяк не позначилося на роботі флагманів, але їх скляні кришки потріскалися. Удари об кут теж не доставили Samsung Galaxy Note 8 і iPhone 8 Plus істотних проблем, крім невеликих подряпин. Після падіння на екран, вони потріскалися про обох моделей, але в iPhone 8 Plus тріщини поширилися по всьому дисплею, а у Galaxy Note 8 тільки по краях.

Жорсткі тести на міцність

Після цього, обидві моделі кидали на металеву поверхню. За десять кидків Samsung Galaxy Note 8 залишився включеним, реагував на торкання і міг дзвонити. А ось iPhone 8 Plus розгубив дрібні частини корпусу, виключився і вже більше не включився на восьмому падінні.

Джерело: YouTubeКатегория: Hi-Tech