Google в магазини навколо


Опубликованно 13.10.2017 06:26

Google в магазини навколо

Гетті Зображень

Google говорить, що вона буде ставитися до його доставку покупок такий же, як суперники, щоб запобігти подальше штрафи Єврокомісії.

І він сказав, що буде спліт-магазини Google Google основним бізнесом.

На зміну приходить після того, як Google був збитий запису антимонопольний штраф у розмірі 2.4 в червні млрд. євро ($2,7 млрд; ?2,2 млрд) для несправедливо користь власного сервісу над тими з своїх суперників.

Компанія заявила, торгова компанія Google і її конкуренти, зараз би ставку на рівні умови для реклами в торговому вікні.

Комісія звинуватила Google, частиною каліфорнійської групи алфавіт, дає власний торговий несправедливого переваги над конкурентами.

Він провів сім років розслідує скарги, за іншою ціною-порівняння служб, які стверджували, що вони втратили 90% свого трафіку в Google покупках.

У червні, а також на 2.4 млрд. євро штраф єврокомісар з конкуренції Маргрете Вестагер вимагає від Google змінити свою політику або загрожувати штраф у розмірі до 5% від її середньодобової оборот по всьому світу.

А також зміна його торговий бізнес-послуги, Google подала апеляцію на штраф.Рівних умовах

Прес-секретар Google Ел Поверни сказала: "Торговий сервіс Google буде конкурувати на рівних умовах і буде працювати як окремий бізнес, беручи участь у торгах таким же чином, як і всі інші", - сказав він.

Google контролює близько 90% ринку пошуку в Європі, за даними ЄС.

Лобі-група FairSearch, яка представляє інтереси багатьох суперників торгові компанії Google, заявив, що буде тримати закрити очі на події.

Його адвокат Томас Віньє сказав. "Ми будемо уважно стежити, щоб побачити, якщо це засіб закінчується зловживання, так що споживачі отримують кращі ціни і найбільш релевантні результати, а спортсмени отримують можливість до інновацій"Категория: Финансы