Третина етнічних меншин працівники стикаються з проявами расизму


Опубликованно 05.12.2017 05:39

Третина етнічних меншин працівники стикаються з проявами расизму

Агентство Reuters

Більше третини чорний або представників етнічних меншин (БМЕ) були предметом расизму на роботі, дослідженню торгівля БКТ Союз тіла передбачає.

Інциденти включали залякування, образи, або виділятися на несправедливе звернення, опитування 1000 працівників БМП знайшли.

Майже п'ята частина працівників заявили, що вони були передані для навчання або просування, БКТ додав.

Тіло промисловості КБР відзначає, що роботодавці несуть юридичну обов'язок захищати своїх співробітників.

Більше 43% працівників з числа етнічних меншин заявили, що не повідомляти про дискримінацію своїх роботодавців, а 38% не повідомляють знущання і домагання.

Генеральний секретар конгресу профспілок Френсіс о'грейді заявила: "расизм все ще живе в Британії на робочому місці. Расистських знущання, утисків і переслідувань не повинно бути місця ніде, принаймні на роботі."'Расистські жарти

Dalvir [ім'я], робітник у Мідлендс, скаржилися на расистські жарти його менеджер, і працювати стало складніше.

"Після того, як я подав скаргу, була кампанія, щоб видалити мене. Вони збільшили мою нагляду і стверджували, що я був відсутній на роботі, хоча робить візити додому було частиною моєї роботи.

"Це серйозно вплинуло на моє здоров'я, і мені довелося взяти відгул на кілька місяців. Що дійсно сповільнилося будь-якого кар'єрного зростання. Це важке місце для чорних людей на роботу.

"Останнім часом чорна жінка претендувала на роль керівника. Вона була однозначно кращий кандидат на роботу, але це було дано комусь ще, тому що вони знали, що менеджер. Часто буває важко довести, що це расизм, але я думаю, що більшість з нас може визначити візерунок."

Ніл Карберрі, КБР керуючий директор по людям, сказав: "всі підприємства повинні прийняти чітку політику нульової терпимості, незалежно від того, хто злочинець, і роботу з персоналом, щоб побудувати культуру, яка забезпечує людям відчувати себе впевнено висловлюватися.

"Фірм мають чітку юридичну обов'язок захищати своїх працівників під обидва правила у сфері зайнятості і закон Про охорону і гігієну праці".

Роботодавці повинні втрутитися, якщо будь-який співробітник висловлює расистські погляди, повідомляє служба примирення Бспс.

Расизм на роботі може бути трудового права та кримінального права, оскільки в деяких випадках, роботодавці і поліція повинна звертатися зі скаргою, Бспс додав.

Радник бспс те, що Ніл говорить, що компанії повинні ефективно розслідувати інциденти, а також мають відкрите робочий простір, яке святкує культурного розмаїття.

Зразок 1,003 ВМЕ працівники були опитані в інтернеті і попросили прокоментувати свій досвід за останні п'ять років.Категория: Финансы