У Мережі з'явилося відео флагмана OnePlus 6


Опубликованно 05.12.2017 10:13

У Мережі з'явилося відео флагмана OnePlus 6

Дизайнери зі студії Concept Creator створили повноцінне рекламне відео неанонсированного смартфона OnePlus 6. Видеорендер заснований на чутках і витоках з Мережі.

Дизайнери зі студії Concept Creator створили повноцінне рекламне відео неанонсированного смартфона OnePlus 6. Видеорендер заснований на чутках і витоках з Мережі. Що показали

OnePlus 6 зроблений з металу і скла. Майбутній флагман забезпечать здвоєною основної вертикальної камерою. Передня панель абсолютно позбавлена бічних рамок, а лінія нижнього поля максимально звужено. Ніде не видно сканера відбитків пальців — деякі вважають, що замість нього OnePlus застосує технологію розпізнавання осіб зразок Face ID.

 

 

 

 

 

   

  Що відомо

За чутками, OnePlus 6 отримає 6-дюймовий Quad HD + екран (2880 на 1440 пікселів) і співвідношення сторін 18:9, 8-ядерний чіп Snapdragon 845, 8 гігабайт оперативної і 256 гб внутрішньої пам'яті, сучасний порт USB Type-C і акумулятор на 3300 маг з технологією швидкої зарядки Dash Charge. Про ціну і дату виходу поки нічого невідомо, але швидше за все флагман можна чекати в першому кварталі 2018 року.  

Джерело: YouTubeКатегория: Hi-Tech