Samsung Galaxy S9 не покажуть на виставці CES 2018


Опубликованно 07.12.2017 15:52

Samsung Galaxy S9 не покажуть на виставці CES 2018

Представники Samsung заявили, що навряд чи привезуть довгоочікуваний флагман Galaxy S9 в Лас-Вегас на виставку CES.

Представники Samsung заявили, що навряд чи привезуть довгоочікуваний флагман Galaxy S9 в Лас-Вегас на виставку CES. Причому тут CES?

Як правило Samsung показує свої флагмани в лютому—березні або на виставці MWC, або на власній презентації, як це було з Galaxy S8 в цьому році. Однак після виходу нової лінійки iPhone баланс сил порушився. Інсайдери та експерти заговорили про те, що керівництво Samsung не хоче надовго залишати потенційних покупців наодинці з iPhone X, тому новий Galaxy презентують на кілька місяців раніше. І самим логічним варіантів у цьому випадку була конференція CES. Однак на пряме запитання представники компанії відповіли лаконічним "це навряд чи" Так коли чекати S9?

Скоро, але ніхто не знає, коли точно. Експерти відразу ж зрушили передбачувану дату на лютий, коли пройде WMC. Але як ми вже знаємо, слухати експертів, звичайно, цікаво, але вони часто тикають пальцем в небо. Тому варто просто запастися терпінням. Чого чекати від Galaxy S9?

Останній інсайди кажуть, що в Galaxy S9 оснастять 4 гігабайтами оперативної пам'яті, а Galaxy S9+ отримає 6 гігабайт ОПЕРАТИВНОЇ пам'яті. Перший отримає екран на 5,77 дюймів, другий на 6,22 дюйма. Внутрішня пам'ять буде мати мінімальний обсяг 64 гігабайти. Galaxy S9+ оснастять подвійний основною камерою, а молодша залишиться з одинарним модулем. Сканер відбитків пальців перенесуть під камеру. Поліпшать в майбутніх моделях і якість звуку — Galaxy S9 і S9 Plus отримають стереодинаміки компанії AKG і будуть працювати з новою док-станцією DeX.

Джерело: koreaheraldКатегория: Hi-Tech