Число нуль-годин контрактами падає


Опубликованно 12.01.2018 00:21

Число нуль-годин контрактами падає

Гетті Зображень

Кількість людей на нуль-годин контрактами на своїй основній роботі трохи впав, за останніми офіційними даними.

У період з квітня по червень 2017 року, Управління Національної статистики (ons) сказав, що 883,000 люди були на контрактах, які не гарантують роботу.

Це на 2,2% менше, ніж показник за той же період до 2016 року.

Однак, частка Британської робочої сили на нуль-годин договорами (ZHCs) залишилися приблизно на 2.8%.

Намітилася реакція проти ZHCs в останні кілька років, з деякими фірмами, які мають звинувачують в експлуатації робітників, використовуючи їх.

Однак, багато хто кажуть, що вони забезпечують гнучкість для людей, які не хочуть, щоб вчинити певну кількість годин. Контракти також був чредитован з допомагати Великобританії досягти рекордного рівня зайнятості.

Кількість людей на ZHCs досяг у минулому році рекордного рівня, але темпи зростання сповільнюються, а конкуренція за працівників зріс.

Експерти кажуть, що підприємства неохоче використовують ZHCs, побоюючись шкоди для своєї репутації.

Гетті Зображень

На початку цього року, Контакти, послуги виробів, злам договорів, Макдональдс і JD Wetherspoon пропонують своїм співробітникам можливість перейти на фіксовану годин контрактів.

За даними УНС, люди на ZHCs працювати 26 годин на тиждень, з трохи більше чверті кажуть, що вони хочуть більше годин на своїй нинішній роботі.

Що порівнює з 7,2% інших людей в сфері зайнятості.

Він сказав, що нуль-годин працівники були більш правоподобны для того щоб бути "молодою, за сумісництвом, жінок або в очній формі навчання" у порівнянні з іншими людьми в сфері зайнятості.

У липні уряд розглянув і не закликає до заборони на ZHCs, але він запропонував серію реформ, щоб покращити так званий "концерт економіка".

Вони включають рекласифікації працівників на базі платформи фірми, такі як убер, як "залежні підрядниками" і поліпшення роботи навчання.

Прем'єр-міністр заявив, що уряд прийме рекомендації серйозно.Категория: Финансы