Іграшки 'R' нас файли для банкрутства


Опубликованно 12.01.2018 00:21

Іграшки 'R' нас файли для банкрутства

Гетті Зображень

Іграшки 'R' нас подала заяву про банкрутство в США і Канаді, як він намагається реструктуризувати свої борги.

Продавець був колись домінуючим гравцем на американському ринку іграшок, але боровся проти більш великих конкурентів, таких як Amazon, Walmart і target.

Ходу кидає тінь на майбутнє компанії майже 1600 магазинах і 64,000 співробітників.

Операції фірми в Австралії та Європі і спільне підприємство в Азії не є частиною справи про банкрутство. Не дитяча гра

Банкрутства більше доказів того, що традиційні ритейлери борються США, так як інтернет-рітейлери, як і раніше, щоб захопити частку ринку.

Globaldata в роздріб оцінює, що в 2016 році близько 13,7% від всіх продажів іграшки були зроблені онлайн, склав від 6,5% п'ять років тому.

"За останнє десятиліття відбулися значні зміни на вітчизняному ринку іграшки з нових каналів, підвищення конкуренції і нових технологій-усе це робить згубний вплив на сектори і традиційні Магазини іграшок. На жаль, іграшки 'R' нас не ефективно реагує на ці виклики", - сказав Ніл Сондерс, керуючий директор globaldata в роздріб.

Іграшки 'R' нас, сказав, що більшість своїх магазинів по всьому світу залишалася прибутковою, і буде продовжувати працювати в звичайному режимі через період відпочинку, який, коли вони роблять більшу частину свого бізнесу.

Але компанія також хочете онлайн-продажів, щоб забезпечити своє майбутнє, з нещодавно запустили веб-магазинах для своєї продукції.Нове фінансування

Іграшки 'R' нас хоче використовувати процедуру банкрутства для реструктуризації і зробити компанію життєздатною в довгостроковій перспективі.

Колосальні рівні боргу є його найбільш нагальних проблем.

Різних кредиторів, включаючи банк JPMorgan-Сід банк синдикату і деякі з існуючих кредиторів компанії, які вчинили понад 3 млрд доларів нового фінансування для компанії.

"Поєднання високого обов'язку і серйозні структурні зміни в галузі створили отруйну суміш, проти якої іграшки 'R' нас було мало вибору, крім як реструктурувати і спробуйте поставити себе на більш міцну основу", - сказав пан Сондерс.

Проте, компанія говорить, що нове фінансування дозволить поліпшити фінансовий стан компанії і підтримувати її під час суду-під наглядом процедури банкрутства.

"Наша мета полягає в роботі з власниками боргу та інших кредиторів на реструктуризацію $5 млрд довгострокової заборгованості на балансі, яка дасть нам велику фінансову гнучкість, щоб інвестувати в наш бізнес", - сказав головний виконавчий директор Дейв Брендон.Категория: Финансы