Перші фото корпуса Nokia 1: бюджетник в пластиці


Опубликованно 12.01.2018 10:01

Перші фото корпуса Nokia 1: бюджетник в пластиці

Поки HMD знімає вершки з продажів Nokia 6 другого покоління (в Китаї першу партію із 10 000 смартфонів розкупили за 12 хвилин), інсайдери опублікували фотографії корпусу бюджетника Nokia 1.

Поки HMD знімає вершки з продажів Nokia 6 другого покоління (в Китаї першу партію із 10 000 смартфонів розкупили за 12 хвилин), інсайдери опублікували фотографії корпусу бюджетника Nokia 1. Що за звір?

Nokia 1 обіцяє стати самим доступним апаратом в лінійці. Апарату приписують HD-дисплей невідомої діагоналі, чіп Snapdragon четырехсотой серії (ймовірно, стара модель начебто Snapdragon 410), 1 ГБ оперативної пам'яті і 8 ГБ вбудованої. В якості операційної системи буде використовуватися Android Oreo Go Edition з полегшеними версіями стандартних додатків. На знімках зображено макет смартфона і окремо задня панель. Судячи з усього, новинка отримає виступаючий модуль камери зі спалахом. Коли анонс?

Презентація моделі очікується на виставці MWC 2018 в кінці лютого. У попередній витік повідомлялося, що на російському ринку Nokia 1 коштуватиме майже 6000 рублів, що еквівалентно $105 і 3000 гривень (не так вже дешево для заявлених характеристик, конкурентів буде завались). Бюджетник можуть уявити в компанії флагмана Nokia 9 і інших пристроїв фінського бренду.

Джерело: Android Headlines Для тих, хто хоче знати більше: Micromax готує 30-доларовий смартфон на Android Go Продажі смартфонів Nokia досягнуто 10 мільйонів у 2017 році Стали відомі перші подробиці про смартфон Nokia 10 Android 8.0 Oreo дістався до Nokia 6 Кнопковий телефон Nokia c QWERTY-клавіатурою з'явився на ескізіКатегория: Hi-Tech