КПМГ знятий з аудиту СЕРИАЛЬЧИКОВ


Опубликованно 13.01.2018 00:48

КПМГ знятий з аудиту СЕРИАЛЬЧИКОВ

ПА

КПМГ не чекає подальший контроль за його ревізію СЕРИАЛЬЧИКОВ в 2007 році.

СЕРИАЛЬЧИКОВ довелося рятувати в 2008 році і KPMG критикували за те, що віддаючи банку чистий законопроект про здоров'я.

Але Рада з фінансової звітності (frc), який закрив своє розслідування проводять аудиторські фірми і не буде вживати подальших дій.

ФОЄ в'язнів не було "необґрунтованим" у 2007 році для компанії KPMG взяли СЕРИАЛЬЧИКОВ подивитися, що він був в змозі продовжувати себе фінансування.

"Робота фірми не значно відстають від стандартів розумно можна очікувати аудиту" ФОЄ йдеться в заяві.

Він сказав, що фінансова криза створений "екстремальні умови фінансування" в жовтні 2008 року, що не було передбачено.

Проблеми у фінансовій банку hbos виявилися настільки серйозними, що уряд має запровадити більш ?20 млрд до свого нового власника, банківської групи lloyds, щоб зміцнити свої фінанси.

Багато задавались питанням, якщо КПМГ повинна була помітити ознаки того, що проблеми в 2007 році і ФОЄ критикували за те, що не розслідують поведінки КПМГ рано.

У минулому році, Ендрю Tyrie, а потім головою Комітету казначейства, сказав ФОЄ здійснив "серйозну помилку" не запускаємо раніше розслідування і звинуватили регулятор "відсутність цікавості і старанності".

Нинішній голова Комітету казначейства, Нік Морган хоче "повного роз'яснення" від ФОЄ його рішення не робити подальших дій проти КПМГ.Категория: Финансы