Шість чоловічих телеведучих Бі-бі-сі погодиться зарплати


Опубликованно 02.02.2018 19:46

Шість чоловічих телеведучих Бі-бі-сі погодиться зарплати

Шість провідних Бі-бі-сі чоловік доповідачі погодилися прийняти скорочення заробітної плати після одкровень за рівну заробітну плату.

Бі-бі-сі сказав Х'ю Едвардс, Ніки Кемпбелл, Джон Хамриса, Джон Сопель, Нік Робінсон і Джеремі Вайн був усім прийнятим скороченням заробітної плати.

Рух слід відставка Керрі Грейсі як редактор Бі-бі-сі Китай в знак протесту проти нерівності в оплаті праці між чоловіками і жінками міжнародних редакторів.

Сказав хамриса він буде заробляти "значно менше", ніж ?600,000 він був.

Рух прибуває після того, як Бі-бі-сі показало оплати ефірного талант заробляти більше ?150 000 в липні. Дві третини зірок у списку, у тому числі сім працівників були чоловіками.

Хамриса, ведучий на флагманський сьогодні Радіо 4 програми і натхненника, було виявлено, що доходом від ?600,000 фунтів 649,999 в 2016/17.

Він відмовився підтвердити або спростувати повідомлення про те, що його зарплата скоротилася у два рази, до ?250,000-?300,000, але встиг сказати, що його нова зарплата буде "набагато менше, ніж ?600,000".

Він сказав, що, по суті, взяв всього три скороченням зарплати. "Здавалося справедливим", - сказав він Бі-бі-сі. "Бі-бі-сі раніше, в старі добрі часи, дуже багато грошей.

"Він більше не має багато грошей. Я заробляв багато грошей, і це здавалося абсолютно правильним, що я повинен зробити кілька скорочень заробітної плати."

З шести чоловіків, Радіо 2 і Яйцеголові провідного Джеремі Вайн була найбільш високооплачуваною групи, які заробляють від ?700,000-?749,999 в 2016/17.

Джон сопел, редактор Бі-бі-сі Північна Америка, заробив крайней мере, в ?200,000-?249,999 кронштейн - в порівнянні з Керрі ?Грейсі 135,000 в рік зарплата.

Бі-бі-сі не стали коментувати, скільки телеведучі тепер будуть отримувати.

Заява Бі-бі-сі сказав: "Ми дуже вдячні Х'ю Едвардс, Ніки Кемпбелл, Джон Хамриса, Джон Сопель, Нік Робінсон і Джеремі Вайн, які домовилися про те, що їх зарплата тепер буде знижена.

"Ці великі журналісти і телеведучі, які мають реальну зв'язок з аудиторією. Ми пишаємося тим, що вони працюють на Бі-бі-сі.

"Остаточні деталі деяких з цих змін досі обговорюється, і є подальші розмови про те, що Бі-бі-сі з іншим в установленому порядку."

ПА

По дорозі на роботу по радіо 2 в п'ятницю, Вайн був на питання журналістів, чому він погодився на меншу заробітну плату.

"Я думаю, що треба розібратися і я підтримую моїх колег-жінок, які мають справедливо сказав, що вони мають бути оплачені так само, коли вони роблять ту ж роботу", - сказав він.

"Це просто їжаку зрозуміло, так що це не проблема для мене, щоб прийняти одне [зарплати]."

Незалежний аудит на рівну оплату за Бі-бі-сі будуть опубліковані на наступному тижні.

Коли в списку найбільш високооплачуваних ведучих BBC, який був опублікований влітку минулого року, Кріс Еванс був на вершині, заробляти від ?2,2 м і ?2,25 м 2016/2017.

Найбільш високооплачуваним жінка, Клаудіа Вінклман, заробила значно менше - від ?450,000 і ?500,000.

Редактор Бі-бі-сі медіа Амол Раджан сказав, у той час як конкуренція в індустрії розваг, підсилилося, протилежне сталося новини.

"Багато з тих, хто зараз приймає скороченням зарплати забезпеченого щедрого пропозиції років тому", - сказав він.

"Цей світ зник - і ці виступаючі тепер визнають, що частину їх заробітної плати буде мати, щоб зникнути разом із нею."

Покинувши свій пост, як Китай редактор, Грейсі тепер повертаючись до редакції Бі-бі-сі в Лондоні, сказавши, що вона розраховує на рівну оплату".

Вона повинна постати перед парламентським комітетом народних депутатів у середу на наступному тижні, незадовго до того, як генеральний директор BBC Тоні Хол, його заступник Булфордом і директор новин і поточних подій Ганни Френ Ансворт.

Вони були покликані обговорити, які дії корпорації з урахуванням гендерного розриву в оплаті праці.

Даміан Коллінз, депутат, голова цифрові, Культура, ЗМІ та спортивний спеціальний комітет, сказав: "в той час як це чудово, що ці Бі-бі-сі провідні хочуть показати солідарність для своїх колег-жінок з зарплати, він не вирішує основних проблем нерівності в оплаті праці, що Керрі Грейсі та інші піднімали."

Він додав, що вони хотіли почути від Грейсі і старші посадові особи ВПС на засіданні комітету.

Було проведено три розслідування в розмірі заробітної плати на Бі-бі-сі: Звіт був опублікований в жовтні, згідно з вимогою про всіх великих організаціях. Він знайшов розрив в оплаті праці Бі-бі-сі склала 9,3% проти середнього показника на 18,1% Суддя-вело аудит рівної оплати праці між рядовими співробітниками і опублікований одночасно знайшли "не було мови про яку-небудь системної гендерної дискримінації" Огляд підходу Бі-бі-сі до зарплати в ефір ведучих, редакторів та кореспондентів повинен бути опублікований наступного тижня

Лорд Хол зобов'язалися скоротити розрив до 2020 року, заявивши, що корпорація повинна бути "прикладом того, чого можна досягти, коли мова заходить про оплату праці, справедливість, гендер і репрезентація".Категория: Финансы