Регулятор грає авто, страхи кредиту


Опубликованно 02.02.2018 19:46

Регулятор грає авто, страхи кредиту

ПА

Головний фінансовий регулятор Великобританії нівелював побоювання з приводу збільшення населення використовувати автокредитів.

Банк Англії вже попередив, що зростання особистих кредитів, включаючи фінансування продуктів автомобіля, може сприяти фінансової нестабільності.

Але Ендрю Бейлі, керівник управлінням з фінансових поведінки Адміністрації, заявив, автокредити не "поганий".

Тим не менш, загальний рівень споживчої заборгованості викликає занепокоєння, - сказав він.

Виступаючи перед аудиторією в особняку в Лондоні, містер Бейлі сказав, що збільшення запозичень в оренду автомобілі через особисті плани договір купівлі-продажу (СПЗ) просто вказав на зміну споживацького ставлення до власності.

"Ми не скаржуся на загальний рівень споживчої кредитної ситуації, але не стосується, наприклад, перехід до ПП кредитування як таке погано", - сказав він.

"Мені здається, щоб визнати природу автомобіля як активу, тобто, споживачі зручна оренда, а не володіння автомобіль."

Але він сказав, що були проблеми з тим, як добре споживачі зрозуміли продукції. Фінанси авто пропозиції - у них стільки проблем? Банк б'є тривогу про ризики боргової міхура Перевірка реальності: особисті борг зростає?

Автомобіль фінансів заборгованості злетіла в останні роки, обумовлений розвитком нових продуктів, таких як Пхд, які дозволяють споживачам сплачувати щомісячні внески за кілька років використання нового автомобіля, або обміняти її на нову або купувати її одноразово.

FCA і Банк Англії вже попереджав у минулому, що підвищення загального рівня особистих позик може спричинити масові дефолти, в умовах економічного спаду або якщо процентні ставки різко зростуть.

Минулого тижня губернатор Банку Англії, Марк Карні заявив: "те, що ми турбуємося про кишені ризик - ризик споживчого боргу, кредитні борги, борг за машини, особистих кредитів".

Містер Бейлі сказав ЗДК "не розслаблятися" через зростання споживчого кредитування в цілому, і відзначив високу вартість кредитів використовувати менш заможний як привід для занепокоєння.Споживчий борг у Великобританії Мотор Фінанси ?58млрд Заборгованість по кредитній карті ?68млрд Овердрафт кредит головна банки ?7 млрд. Разом ?споживчими борг 200 млрд.

Містер Бейлі сказав, що близько п'яти мільйонів чоловік борються з дорогими заборгованості, включаючи кредит позики карту, заплативши стільки, скільки ?2.50 у відсотки за кожен фунт вони відплатять.

Він сказав, що неоформлені овердрафтів стали ще одним джерелом стурбованості, оскільки звинувачення були часто вище, ніж в кап, який був накладений на зарплати кредиторів.

"Багато споживачі не знають витрати, використовуючи непідготовленість овердрафти - або навіть, що вони використовують їх на всіх", - сказав він.

"Ми задаємося питанням про роль так званого непідготовлений продукт в сучасному банківському ринку і оцінка того, наскільки фундаментальні зміни необхідні в цьому аспекті поточних послуг рахунку."Категория: Финансы