Пити-драйв зміну правил для майбутніх автомобілів


Опубликованно 03.02.2018 00:55

Пити-драйв зміну правил для майбутніх автомобілів

Бі-бі-сі Спорт

Водії під впливом алкоголю або наркотичних речовин, повинні бути звільнені від водіння закони, якщо вони використовують автономні автомобілі, Австралійський доповіді.

Національної транспортної комісії (НПС) рекомендував змінити, порівнюючи його з ким-то сідав у таксі.

Поточні закони можуть бути "бар'єр" для прийняття таких автомобілів, сказав він.

Багато країн розглядають можливість оновлення законами дороги для розміщення автономних транспортних засобів.

ПНР було доручено дивлячись на законодавчі зміни, необхідні як самостійного водіння автомобілів стає на дорогах Австралії.

Такі машини вже випробувана в країні, і комерційне розгортання очікується до 2020 року.

Гетті Зображень

У доповіді розглядаються деякі аспекти закону зміни необхідні для обліку таких транспортних засобів, але одним з ключових питання вирішує, хто буде відповідати - людина у транспортного засобу або автономного водіння система (ADS), яка працює його.

"ПНР вважає, що впровадження автоматизованих транспортних засобів будуть мати загальні переваги для безпеки вулично-дорожньої мережі за рахунок зниження ризику людської помилки", - йдеться в доповіді.

"Дозволяючи людям використовувати автоматичний автомобіль водити їх додому, незважаючи на те, що вживали алкоголь має потенціал для покращення безпеки дорожнього руху результатів за рахунок скорочення числа випадків водіння в нетверезому стані".

Він не рекомендує водіїв, які перебувають у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння будуть звільнені, якщо вони знаходяться в напів-автономні транспортні засоби або автомобілі, які дозволяють перехід на ручне керування.

Бен Гарднер, юристом в юридичній фірмі Пінсент масони, сказав, що ця технологія пройшла довгий шлях, щоб піти раніше, ніж такі зміни будуть необхідні.

"Технологія не зовсім там повністю автономні транспортні засоби, і, доки ми вимагаємо від людини, щоб отримати контроль, якщо це необхідно, не було б правильно для них, щоб напитися", - сказав він.

Нещодавній звіт від pew дослідження показали, що 87% дорослого населення США виступає за політику, яка дозволила б людині на водійському місці, хто може взяти під контроль автономного транспортного засобу, якщо це необхідно.

А 83% вважають, що такі транспортні засоби повинні подорожувати на виділених смугах.Категория: Финансы