Планування угоди 'вихід Великобританії 'у'


Опубликованно 03.02.2018 00:55

Планування угоди 'вихід Великобританії 'у'

Плани дій у надзвичайних ситуаціях у випадку, якщо Великобританія має покинути ЄС з ними не розібратися на місці "під ключ",-сказав міністр.

Домінік Рааб заявив, у той час як Великобританія повинна прагнути кращих результатів" від переговорів вихід Великобританії з ЄС, вона повинна підготуватися до будь-яких несподіванок".

"Санді Телеграф" заявив, що є плани для "розблокування" мільярди фунтів стерлінгів в Новий рік, щоб підготуватися до "ні" вихід Великобританії з ЄС, якщо переговори не просуваються.

Півроку переговорів про вихід Великобританії не призвело до суттєвого прориву.

Минулого місяця прем'єр-міністр Тереза Мей використовував мови у Флоренції, в якому виклав пропозиції на дворічний перехідний період, коли Великобританія покине ЄС у березні 2019, у прагненні полегшити глухий кут.

Переговори зайшли в глухий кут щодо ключових питань, у тому числі права громадян ЄС, фінансових розрахунків на північної кордоні Ірландії. Великобританія повинна бути готова до не вихід Великобританії інтернет - лідер ukip План дуже жорсткий вихід Великобританії з ЄС, німецькі фірми сказав Чи буде уряд приймати ніякої угоди?

Секретар вихід Великобританії з ЄС Великобританії Девід Девіс так сказав, "рішучі кроки" були зроблені, хоча парламентер вихід Великобританії з ЄС Мішель Барньє сказав, що є ще "великі прогалини" між двома сторонами по ряду питань.

"Санді Телеграф" повідомила, що, якщо немає подальшого прогресу, місіс Мей вирішив здійснити мільярди в Новий рік, щоб витратити на речі, як нова технологія для прискорення митного контролю, у разі відсутності торговельних угод і Великобританії, щоб повернутися до Всесвітньої торгової організації тарифи з ЄС.

Гетті Зображень

З'являючись на Бі-бі-сі в неділю політики, міністр юстиції р-н Рааб запитали, чому не було ніяких видимих ознак підготовки до жодної угоди - наприклад, підбір з більш митники та інші об'єкти інфраструктури в портах.

Він сказав: "Це планування йде, це правильно, що він робить, тому що прем'єр-міністра ясна точка зору, що ми повинні шукати і сподіватися на краще, прагнути для найкращих результатів від цих переговорів, але готові до будь-яких несподіванок.

"Те, що ми не зробити, це запустити навколо реклами, це очевидно. Чому? Тому що ми хочемо послати правильний, позитивний настрій наших партнерів по ЄС.

"Тому ми не говоримо про те, що станеться, якщо ми в кінцевому підсумку, не Інтернет, а тихо, старанно, ці препарати будуть на місці."'Згубна для нашої країни

Він додав, що уряд хоче бачити "найкраще справу я думаю в плані торгівлі, безпеки, співробітництва", але додав: "цих планів йде повним ходом".

Емілі Торнберрі заявив тіньовий міністр закордонних справ лейбористів програми, що після виходу Великобританії з ЄС, Британія "повинна залишитися якомога ближче, як ми можемо" в ЄС, тому що це добре для нашої економіки".

"Ми повинні покинути Євросоюз, але це добре для нашої економіки - вони наш найбільший ринок - що ми так близько, як ми можемо.

"І проблема, що Британська країна полягає в тому, що добра половина партії Торі хоче йти під вітрилом у серединно-Атлантичному без справа взагалі, і що буде мати катастрофічні наслідки для нашої країни".

Лідери ЄС мають вирішити на засіданні в жовтні Європейської ради, достатньо досягнутий прогрес щодо ключових питань, щоб перейти до Великобританії після виходу Великобританії відносини з ЄС.'Фокус уми'

Між тим два консервативних депутатів Європарламенту, які голосували, щоб заблокувати кроки в напрямку торговельних переговорів між Великобританією та Європейським Союзом мали партії батіг зник.

Південно-Західна ЄВРОДЕПУТАТ Джулі Girling і Південно-Східної депутат Європарламенту Річард Эшфорт були відсторонені від консервативної партії після прийняття резолюції в Страсбурзі, заявивши, що "істотного прогресу" не було прийнято на переговорах перейти до дискусії про майбутні стосунки.

ЕПК

У листі, Європарламент головний Бич Ден Далтон сказав: "враховуючи серйозність цього питання, і ваше небажання обговорити ваш намір голосувати проти узгодженої позиції консервативної делегації заздалегідь, тому я пишу, щоб проінформувати вас, що я припиняю консервативний батіг від вас до подальшого повідомлення."

Джулі Girling їй розповів місцевій газеті, вона не проголосувала блокувати торговельні переговори, але "зосередитися головах переговірників" і "підвищити ефективність переговорів".

За повідомленнями, р-н Ешворт, - сказав він ніяковіє підвіска: "голосування було не про зрив вихід Великобританії і переговорів. Ми поставили технічний питання про те, як був досягнутий великий прогрес, і відповідь для мене був не досить".

Четвертий раунд переговорів вихід Великобританії розпочався 25 вересня, у Великобританії з-за покинути ЄС у березні 2019 року.Категория: Финансы