Фірми ?244 мільйони не надає застави


Опубликованно 04.02.2018 00:34

Фірми ?244 мільйони не надає застави

ПА

Підприємства мали грантів загальною вартістю ?244 мільйони від уряду Уельсу, оскільки він обіцяв припинити платити подачки у 2010 році.

У той час приватний сектор сказали більше фінансування уряду буде погашений.

Але він з'явився лише близько чверті цих грошей ніколи не очікується, буде погашений і тільки 2% був повернутий.

Опоненти запитують, чому міністри так далеко відійшли від політики.

Валлійська уряд заявило, що воно здійснюється на присудження грантів за рецесії збив ділової довіри.

Секретар економіки Кен Ковзанів планується випускати оновлену стратегію підтримки бізнесу в найближчі тижні.

Він прийде на зміну минулої економічної стратегії Уельсу, опубліковано у відповідності з Трудовим клітку коаліції Камрі в 2010 році.

Раніше доступні на головній сторінці сайту уряду економіки, він каже, що все фінансування підприємств повинна бути погашена в рамках "інвестиційної культури".

У самому справі, з майже $ 320 млн, витрачених на підтримку бізнесу в шести повних фінансових роки з тих пір, тільки ?76 млн (24%) був класифікований як безвідплатних субсидій або комерційні кредити.

Менш ніж за ?7 млн (2%) була погашена.

Прес-секретар консервативної економіки Рассел Джордж, який є головою Комітету Асамблеї з економіки, звинуватив уряд в недостатній ясності і пускається на "неправильну політику в саму першу чергу".

"Бізнес може зайти на сайт Уряду Уельсу, дивляться на те, що його політична позиція і він каже, 'ми більше не даємо гранти, ми очікуємо, що всі субсидії підлягає поверненню", - сказав він.

"Але це не так, і це не відбулося протягом шести років".

Стратегії 2010 н. економічного Відродження: новий напрям - був складений колишнім Йеан лідер Камрі плед вин Джонс в якості заступника першого міністра.

У наступному році, тільки 1% Бізнес-підтримка була зворотною. Які зросли до 44% при наступника р-н Джонс, як міністр економіки Едвіна Харт, в 2015 році, але в наступному році.

Уряду Уельсу заявив: "під час останньої рецесії, індекс ділової довіри був на дуже низькому рівні.

"Як відповідальний уряд прагне до економічного зростання, ми прийняли рішення приймати позитивні заходи для усунення збою бізнес-ринку.

"При розгляді питання, чи варто підтримувати проекти по створенню робочих місць, уряд Уельсу вважає, ділових необхідності і мінімально необхідним.

"Ми приймаємо доказового підходу при вирішенні питання про вигляді грантів або позик пропонує найкращий значення для грошей для Валлійської економіки".Категория: Финансы