З м'якими подушками для бетону: використання уловленого CO2


Опубликованно 04.02.2018 00:34

З м'якими подушками для бетону: використання уловленого CO2

Гетті Зображень

Викиди діоксиду вуглецю (СО2), який сприяє глобальному потеплінню, тому може технології видалення газу з атмосфери допомагають сповільнити процес?

Коли ти засовуєш собі в ліжко вночі, згорнувшись на ортопедичний матрац і м'які подушки - подумайте: ви могли б допомогти, щоб зменшити зміна клімату.

Це тому, що СО2 тепер можуть бути захоплені з повітря і зберігається в різних побутових предметів у вашому домі та на вулиці.

Він може бути використаний для того щоб зробити пластмаси для цілого ряду речей: ізоляція у ваш холодильник-морозильник; фарба на вашому автомобілі; підошвах взуття; і зв'язування, що книгу не читали Ви ще.

Навіть бетон на вашій вулиці зроблена, може містити захоплений СО2.

Великобританія-технологій Экоузник винайшов спосіб заохочення СО2 - це, як правило, інертним газом - реагувати з нафтохімічну сировину, що використовується у виробництві багатьох пластмас.

У цьому катализируемого форма, СО2 може скласти до 50% з інгредієнтів, необхідних для виготовлення пластику. Та утилізації існуючих СО2 таким чином зменшує кількість нових викидів CO2, як правило, у результаті процесу.

"Наша мета полягає в тому, що до 2026 році ця технологія буде використовуватися, щоб зробити принаймні 30% з поліолів [одиниці, складові пластик] зроблено у всьому світі, і що б зменшити викиди CO2 на 3,5 мільйона тонн щорічно", - пояснює Ровена Sellens, виконавчий директор Экоузник технологій.

"Це еквівалентно більше двох мільйонів автомобілів з дороги".

CarbonCure

В даний час компанія працює з партнерами, щоб впровадити свою технологію на ринок.

Канадські технології CarbonCure компанія з утилізації СО2 і покласти його на бетон.

CarbonCure приймає відходи СО2 від промислових випромінювачів - наприклад, виробників добрив і прискає контрольованих доз рідкого газу безпосередньо в бетон вантажівка або бетономішалка.

Реакція, яка відбувається створює частинки карбонату кальцію, які стають постійно пов'язані у бетон - і зробити конкретні на 20% сильніше.

Сьогодні технології CarbonCure встановлена в більш ніж 60 бетонні заводи в Канаді та США, поставляючи сотні будівельних проектів.

Ще одна компанія, карбон Інжиніринг, захоплює СО2 і використовує його, щоб зробити дизельне паливо і авіагас. У той час як чисті розчини вуглецю, Індійський порт Тутікорін, захоплює CO2 від вугільних електростанцій і перетворює його в кальциновану соду (карбонат натрію) - інгредієнт, добрив, синтетичних миючих засобів, фарбників.

Але такі зусилля захоплення вуглецю дійсно зробити великої різниці?

Простіше кажучи, рівні "парникові гази" - СО2, метан і закис азоту є основними, ростуть швидко, тому що ми були спалювання викопного палива - вугілля, нафти і газу для виробництва електроенергії і потужності нашого транспорту, серед інших видів людської діяльності.

Гетті Зображень

У 2015 році в Парижі на конференції з клімату, 195 країн домовилися, щоб спробувати зберегти глобальні температури протягом 2С доіндустріальну епоху скорочення викидів.

Але для досягнення цієї мети до 2030 року світ повинен скоротити викиди СО2 припадає близько 70% - З 12 до 14 гігатонн в рік, - говорить Джон Крістенсен, директор партнерство між програмою ООН по навколишньому середовищу і технічного університету Данії.

Гігатонн в мільярд тонн.

Экоузник, навпаки, сподівається, що до 2026 року, його технологія буде відповідати за скорочення викидів СО2 на 3,5 млн. тонн щорічно.

І CarbonCure показав, що його технологія може допомогти типового середнього конкретний виробник знизити викиди CO2 в атмосферу на 900 тонн на рік. У всьому світі, бетонної промисловості могло б скоротити викиди СО2 більш ніж на 700 млн. тонн на рік, вважають в компанії.

"Це здорово мати ці варіанти придумувати", - каже пан Крістенсен, "але немає ніякої срібної кулі, немає єдиного рішення."

Ешлі Купер

Екологи також стурбовані тим, що такі технології уловлювання вуглецю просто затримка фундаментальні потреби суспільства змістити, щоб стати низьковуглецевої економіки. Завод пластмас виробляє менше СО2 раніше неекологічність, аргумент йде.

"Дослідження в області нових технологій і підходів, які можуть допомогти зменшити викиди вуглецю є життєво важливим, але це не повинно стати виправданням для затримки дій щодо подолання корінь проблеми - залежність від викопного палива", - говорить Даг Парр, головний науковий співробітник Грінпіс у Великобританії.

"Процес, який з'являється на скорочення викидів або збільшення ефективності може замкнути нас на підтримку галузей, які можуть бути замінені на більш екологічно чистих варіантів".

Крім того, пан Крістенсен зазначає, що ці технології захоплення вуглецю, як правило, дуже дорого, тому що вони такі дрібні.Інша Технологія бізнесу

Гетті Зображень Може хакер захопити підключений ваш автомобіль? Що зупинить ці самоврядні зіткнення вантажівки? Міг деревини зробити легше автомобілі і ефективніше? Де смертоносні повені завдадуть наступний удар?

"Ці досягнення є позитивними, але це далеко від того, що це необхідно", - стверджує він.

Ще одна проблема полягає в тому, що робити з переробленого вугілля. Деякі пропонували поховати його в землі або глибоко під океаном, але наслідки цього не цілком з'ясовані.

Так що краще, щоб зменшити кількість викидів, які ми виробляємо, в першу чергу за рахунок розширення використання відновлюваних джерел енергії, таких як гідро -, вітряної та сонячної енергії, стверджують екологи. Це дозволило б скоротити викиди на 50% від потрібної суми.

"Використовувати всі доступні технології, щоб зігнути [викидів] Кривої вниз. Потім захоплюють вуглець може увійти", - каже пан Крістенсен.

"Він міг би зіграти важливу роль".Технології слідкуйте за бізнес-редактор Метью стіни в Twitter і Facebook Натисніть тут для отримання додаткової технології бізнес-функціїКатегория: Финансы