БЕ 'сокира більше 1000 робочих місць


Опубликованно 04.02.2018 00:34

БЕ 'сокира більше 1000 робочих місць

Токунагу Кацухіко

Більше 1000 робочих місць, буде звільнено оборонного підрядника BAE системи, Бі-бі-сі розуміє.

Фірма, як очікується, оголосить у вівторок про скорочення, які в основному впливають на її двох заводах в Ланкаширі.

Профспілки unite, попередив скорочень підірве обороноздатності країни і сказав, що це вимагає термінові переговори з BAE.

До 10 000 осіб працюють на Уортон і як samlesbury рослини, де відбувається збірка літака.

Скорочення, як вважають, до центру на відсутність замовлень на Єврофайтер Тайфун, на якій 5000 чоловік працюють. Відгуки операцій

У Уортон і сайти як samlesbury займаються виготовленням деталей та остаточне складання винищувачів Typhoon.

БЕ ще зробити певну заяву, але сказав співрозмовник агентства бізнесу "постійно аналізує свою діяльність, щоб переконатися, що ми виконуємо як ефективно і ефективно, наскільки це можливо".

"Якщо і коли є будь-які пропоновані зміни, ми прагнемо до спілкування з нашими працівниками та їх представниками", - сказав він.

Запитав про звітах, офіційний представник прем'єр-міністра Терези Мей сказав, що це було б неправильно, щоб запобігти будь оголошення фірма.

Тим не менш, він сказав: "У нас є довгий послужний список роботи з BAE Systems і з його роботи і ми будемо продовжувати це робити."

Об'єднати помічник генерального секретаря Стів Тернер заявив, що уряд міг би покласти край невизначеності для тисяч Британської BAE вакансії захист "одним махом шляхом вчинення на будинок на наступний винищувачі покоління тут, у Великобританії".

Він сказав, що БЕ повинен зізнатися про свої плани теж.

"Якщо ці скорочення робочих місць матеріалізуватися це істотно підірвати суверенна обороноздатності нашої країни і залишать нас залежними від іноземних держав та іноземних компаній для подальшої тайфуну і оборони країни.

"Як тільки ці роботи пішли, вони пішли за поколінням, і з них навички та вміння керувати своїм власні обороні і виробництво наступного покоління реактивних винищувачів та іншої військової техніки у Великобританії."

Він додав: "у той час, квартал і місяць, саме такі робочі місця, уряд Великобританії повинні захищати.

"Замість того, щоб постачати нашу оборону витрачають за кордоном на заводах в Америці і різання оборони, міністри повинні вкладати в робочі місця, навички і спільнот, купуючи англійців."Інших можливостей

Файлд депутат-консерватор Марк Мензіс сказав, що це "дуже тривожно" для БЕ працівників.

Але він сподівався, що це буде в кінцевому підсумку таким же, як у листопаді 2015 року, коли сотні звільнень були оголошені, але "насправді, дуже небагато людей залишили на бізнес, оскільки вони були спрямовані на інші проекти".

Він сказав, що фірма буде дивитися на інші можливості для працівників, наприклад, за програмами атомного підводного човна і суднобудування БЕ.

Містер Мензіс сказав: "потенційно вигідні контракти по дорозі з Саудівської Аравії, Катару та іншим може допомогти зберегти ці робочі місця".

Рибл долині парламентарій Найджел Еванс сказав, що втрати робочих місць "масові шкоди не тільки мій власний виборчий округ, але для Ланкаширу в цілому". "Погані новини'

У заяві він закликав ВАЕ Systems поставити акцент на звільнення за власним бажанням і пропонують "тимчасова допомога" для скорочуваним працівникам у пошуку нового місця роботи.

Він сказав, що працював з МП місті chorley Ліндсей Хойл з цього питання і вони були зв'язатися з усіма потерпілими Північно-Західному депутати ", щоб отримати їх на борту, коли подання були внесені у державний секретар з питань оборони".

НІА Гріффіт МП - тіньовий міністр оборони заявив, що це "погані новини" для працівників та їх сімей.

"Чоловіки і жінки, які працюють на "Єврофайтер" мають високу кваліфікацію і потенційна втрата цих робочих місць буде мати вплив на них, місцевої економіки і більш широких ланцюжків постачань", - сказала вона.

Депутат праці для Лланеллі також закликав уряд терміново придумати "чіткий план щодо забезпечення безпеки цих робочих місць" і сказав, що "повинні дати довгострокову визначеність для промисловості".Категория: Финансы