Погуглите 'розкриває Росії пов'язані оголошень


Опубликованно 05.02.2018 00:21

Погуглите 'розкриває Росії пов'язані оголошень

Гетті Зображень

Google знайшов докази того, що російські агенти витратили десятки тисяч доларів на рекламу в спробі вплинути на вибори 2016 в США, ЗМІ говорять.

Джерела цитує газета "Вашингтон пост" сказати реклами, спрямованої на поширення неправдивої інформації в сервісах Google, включаючи YouTube і Gmail.

Вони говорять, що реклама не з'являються від одного і того ж владного джерела, який купив рекламу на Facebook.

Гугл сказав, що це розслідування спроби "зловживання" своїх систем.

Спецслужби США прийшли до висновку, що на початку цього року, що Росія намагалася вплинути на вибори в користь Дональда Трампа.

Уряд РФ категорично заперечує претензії і президент Трамп спростував інформацію про змові з Кремлем.

Проблема досліджується нами комітети конгресу і Міністерства юстиції. Росія: "хмара" над Білим домом Може нам вибори рубати простежується в Росію? Козир Росії-запит: як ми сюди потрапили?

Джерела кажуть, близьке до слідства Google заявив, що компанія дивиться в групи оголошень, який стоїть менше $100,000 (?76,000).

Google сказав в заяві: "у нас є суворі правила реклами, в тому числі обмеження на політичну націлювання і заборони на націлювання за ознакою раси і релігії. Ми приймаємо в глибокий погляд на розслідування спроби зловживання нашої системи, робота з дослідниками та іншими компаніями, і буде надавати допомогу на поточні запити".

Microsoft заявила в понеділок, він також вивчає нам вибори оголошень були куплені росіянами для свого пошуковика Bing чи інших продуктів.

Прес-секретар сказав Рейтер у неї немає додаткової інформації на даний момент.

Facebook заявив у вересні, що він був розкритий Російської фінансуються кампанії, щоб сприяти розколу соціальних і політичних повідомлень на свою мережу.

Він сказав, що 100 000 доларів було витрачено на близько 3000 оголошень за дворічний період, який закінчується в травні 2017 року.

Пізніше засновник Facebook Марк Цукерберг заявив, що його компанія буде передати інформацію слідчим.Категория: Финансы