Ескіз смартфона Sony Xperia XZ Pro показує використання повноекранного дизайну


Опубликованно 13.02.2018 00:35

Ескіз смартфона Sony Xperia XZ Pro показує використання повноекранного дизайну

У Мережі з'явилося схематичне зображення неанонсированного флагмана Sony Xperia XZ Pro. Якщо до цього ми писали, що японці готують класичний топовий смартфон 2018 року, судячи по новій схемі видно, що новинка отримає повноекранний форм-фактор і здвоєну камеру.

У Мережі з'явилося схематичне зображення неанонсированного флагмана Sony Xperia XZ Pro. Якщо до цього ми писали, що японці готують класичний топовий смартфон 2018 року, судячи по новій схемі видно, що новинка отримає повноекранний форм-фактор і здвоєну камеру. Що показали

Судячи по схемі, Sony Xperia XZ Pro отримає безрамковий дисплей на 5,7 дюймів із співвідношенням сторін 18:9. Якщо інформація підтвердиться, то новинка стане першою моделлю компанії, яку забезпечили новомодним дизайном. На задній панелі флагман розташувалася подвійна горизонтальна камера з подвійним спалахом. Ніде не видно сканера відбитків пальців, тому вважається, що його вбудували в кнопку включення/вимикання на правій стороні корпусу.

Що відомо

Топового смартфону Sony Xperia XZ Pro приписують наявність першого в світі 4K OLED дисплея, процесора Snapdragon 845 з графікою Adreno 630, а також 6 гігабайт оперативної і 128 гігабайт вбудованої пам'яті. Основна подвійна камера отримає модулі на 18 і 12 мегапікселів з автофокусом. Управляти новинкою буде ОС Android 8.0 Oreo. За час роботи відповідає акумулятор на 3420 маг. Орієнтовна ціна Sony Xperia XZ Pro складе 950 доларів США. Вважається, що Sony Xperia XZ Pro неодмінно покажуть на лютневій виставці MWC 2018.

Джерело: GizmochinaКатегория: Hi-Tech