Яким буде перший кросовер Lamborghini


Опубликованно 10.03.2018 00:50

Яким буде перший кросовер Lamborghini

Компанія Lamborghini частково розкрила технічні характеристики позашляховика Urus. Модель отримає 4,0-літровий твін-турбо двигун V8, який видає 650 кінських сил і 850 Нм крутного моменту. Про це пише видання Motor Trend глава департаменту досліджень і розробок Мауріціо Реджани.

Для Urus передбачено шість режимів роботи керуючої електроніки: Strada (шосе), Sport (спорт), Corsa (гонка), Sabbia (пісок), Terra (грунт) і Neve (сніг). Двигун «Уруса» буде працювати в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач – така трансмісія вперше використовується на автомобілях Lamborghini. З нуля до 100 кілометрів на годину всешляховик масою близько 2155 кілограмів здатний прискорюватися за 3,7 секунди. Максимальна швидкість більше 300 кілометрів на годину.

Lamborghini Urus укомплектують найбільшими гальмами у світі. Попереду встановлять карбон-керамічні диски діаметром 440 міліметра з десятипоршневыми супортами, ззаду — 371-міліметрові диски і чотирьохпоршневі супорти. У гіперкара Buggati Chiron спереду стоять 420-міліметрові диски.

У базове оснащення моделі увійдуть 21-дюймові колісні диски. В якості опції будуть доступні 22 і 23-дюймові колеса, взуті в особливі шини Pirelli P Zero Corsa з індексом L — Lamborghini.

«Урус», побудований на платформі MLB Evo, яка раніше використовувалася на Bentley Bentayga, не отримає 6,0-літровий бітурбомотор W12. За словами Реджани, це пов'язано з Китаєм, основним ринком збуту Lamborghini, де автомобілі з двигунами об'ємом більше чотирьох літрів обкладаються додатковим податком на розкіш». Прем'єра Lamborghini Urus відбудеться 4 грудня на спеціальному заході в Сант-Агата Болоньєзе.Категория: Авто