Нові фото Meizu 15 Plus: як iPhone X, тільки без вирізу


Опубликованно 14.03.2018 00:40

Нові фото Meizu 15 Plus: як iPhone X, тільки без вирізу

У китайській соціальній мережі Weibo з'явилися «живі» фотографії неанонсированного ювілейного смартфона компанії Meizu під назвою 15 Plus.

У китайській соціальній мережі Weibo з'явилися «живі» фотографії неанонсированного ювілейного смартфона компанії Meizu під назвою 15 Plus. Що показали

Судячи з нових знімків, Meizu 15 Plus зовні дуже схожий на iPhone X, тільки без фірмового вирізу у верхній частині. Кидаються в очі округлені кути і краї, велике співвідношення дисплея на передній панелі, відсутність щодо широкої нижньої панелі як у Galaxy S8 і наявність мінімальної верхньої кромки, де розташовані датчики і фронтальна камера. На задній панелі знаходиться подвійна вертикальна камера і фірмова кругла LED-спалах, як у Meizu Pro 6 Plus. Не можна сказати точно, але схоже, що корпус пристрою металевий з смужками антен внизу і вгорі. Ніде не видно сканера відбитків пальців — його перенесли на бічну кнопку, як це зараз модно, або розташували під дисплеєм, що теж відмінно відповідає тренду на ринку смартфонів.

Що відомо

Meizu 15 Plus і його молодший брат Meizu 15 повинні стати ювілейними смартфонами на честь 15-річчя виробника. За чутками, старший апарат забезпечать топовим чіпом Qualcomm Snapdragon 845 або Samsung Exynos 8895, а презентація новинок відбудеться в кінці лютого або початку березня. Приблизна ціна гаджетів складе 475 доларів за Meizu 15 і 550 за Meizu 15 Plus.

Джерело: WeiboКатегория: Hi-Tech