Apple забрала 51% виручки з ринку смартфонів. Це втричі більше, ніж у Samsung


Опубликованно 25.03.2018 00:05

Apple забрала 51% виручки з ринку смартфонів. Це втричі більше, ніж у Samsung

За оцінками аналітичної компанії Strategy Analytics, у четвертому кварталі 2017 року на Apple довелося більше половини доходів світового ринку смартфонів. Частка головного конкурента в особі Samsung виявилася в три рази менше, а в Huawei — в сім разів.

За оцінками аналітичної компанії Strategy Analytics, у четвертому кварталі 2017 року на Apple довелося більше половини доходів світового ринку смартфонів. Частка головного конкурента в особі Samsung виявилася в три рази менше, а в Huawei — в сім разів. Дорогий iPhone

У святковий сезон Apple поставила 77.3 мільйона iPhone на $61.4 мільярда, що еквівалентно 51% від загальної виручки всіх виробників. У минулому році цей показник склав 48.5%. Як відзначають експерти, завдяки запуску ювілейного iPhone X середня ціна продажу смартфона підскочила до $796 — майже в три рази більше, ніж в цілому по ринку.

Виручка мобільного підрозділу Samsung скромніше — $18.9 мільярда. За рік частка корейського гіганта в світових продажах зросла з 14.5% до 15.7%, а середня відпускна ціна збільшилася на 21% до $254. Замикає першу трійку китайська Huawei, доходи якої склали $8.4 млрд (близько 7%). У компанії самий скромний показник середньої вартості гаджетів на рівні $205. Менше не значить гірше

На тлі падіння продажів пристроїв в штуках виробники націлилися на верхній ціновий сегмент. Такий підхід дозволив компаніям з топ-3 підвищити прибутковість бізнесу, а ось частка решти гравців у категорії «інші» скоротилася з 30.5% в четвертому кварталі 2016 року до 26.2%.

Джерело: Strategy AnalyticsКатегория: Hi-Tech