Нове покоління Kia Cerato представили в Детройті


Опубликованно 14.04.2018 03:00

Нове покоління Kia Cerato представили в Детройті

Корейці представили на автосалоні в Детройті нове покоління седана Kia Forte, який в Україні і Росії відомий під назвою Cerato.

Новий Черато оснастили безступінчатим трансмісією, хоча раніше вона комплектувалася шестидіапазонним “автоматом“. Варіатор Kia розробила самостійно. Він вміє імітувати зміну віртуальних ступенів. Нова трансмісія також дозволила знизити рівень шуму в салоні і поліпшити економічність.

Як і раніше, седан доступний з дволітровим атмосферним двигуном потужністю 149 л. с. і 180 Нм крутного моменту.

Після зміни покоління Kia Cerato став трохи довше, ширше і вище. Об'єм багажного відсіку седана тепер становить 427 літрів, хоча у моделі попереднього покоління, представленої на російському ринку, цей показник дорівнює 482 літрам.

Kia представила новий компактний кросовер

З високоміцної сталі виготовлені 54 відсотки компонентів конструкції Forte. Від попередника модель також відрізняється геометрії підвіски і підрамника. Жорсткість кузова четирехдверка на 16 відсотків вище, ніж у моделі минулого покоління.

Список доступного обладнання включає в себе світлодіодні фари головного світла, мультимедійну систему з восьмидюймовым сенсорним екраном, Apple CarPlay і Andorid Auto, бездротову зарядку для мобільних гаджетів, 320-ватну аудіосистему, адаптивний круїз-контроль, систему стеження за якою рядності руху, а також функцію запобігання зіткнень.Категория: Авто