Китайці показали кросовер з 49-дюймовим екраном


Опубликованно 16.04.2018 00:40

Китайці показали кросовер з 49-дюймовим екраном

Китайська компанія Byton, заснована колишнім головою проекту BMW i8 Карстеном Брайтфельдом і екс-керівником китайського офісу Infiniti Деніелом Кирхертом, представила на виставці CES прототип електричного кросовера.

Фішкою інтер'єру є розмір приладової панелі - 125 x 25 сантиметрів. На 49-дюймовий дисплей виводиться інформація про профілі водія і пасажира, дані з навігаційної системи, параметри роботи внутрішніх систем автомобіля, а також відео з камер, які виконують функцію бічних дзеркал.

Китайці представили новий седан, схожий на Лексус

Позашляховик оснащений системою розпізнавання водія і пасажирів: у середні стійки встановлені по три камери, які “впізнають“ особи, а потім розблокують двері, автоматично налаштують “улюблені“ параметри кліматичної установки, мультимедійної системи і положення крісел. У салоні системи автомобіля також зможуть розпізнавати голос і жести.

В оснащення кросовера увійде віртуальний помічник Amazon Alexa, з'явиться підтримка мереж 5G і автопілот третього рівня. При цьому в компанії повідомляють, що машина отримає необхідне обладнання, що підтримує четвертий рівень автономності.

Китайці клонували Lada XRay: фото нового кросовера Landwind

Авто може підключатися до власної хмарної платформі Byton і синхронізувати дані з гаджетами водія і пасажирів. За допомогою платформи можна отримати доступ до персоналізованих сервісів і налаштувань, а також завантажити в автомобіль сторонні додатки, наприклад, онлайн-сервіси стрімінг музики або відео.

Планується випускати дві модифікації моделі. Базової стане задньопривідна версія з акумулятором ємністю 71 кіловат-годину. Така машина зможе проїхати на одній зарядці до 402 кілометрів. Топовий повнопривідний кросовер отримає батарею ємністю 95 кіловат-годин. Запас ходу машини при цьому складе 523 кілометра. Базова версія кросовера Byton зможе заряджатися до 80% за півгодини.

Серійний кросовер з'явиться на китайському ринку в 2019 році, а в США - до 2020 року. Ціна складе мінімум $45 000.

Бренд Byton належить китайській компанії Future Mobility Corporation (FMC), основним акціонером якої є телекомунікаційний холдинг Tencent. Штаб-квартира Byton знаходиться в Китаї, а дизайн-студія — в Мюнхені. Розробкою програмного забезпечення і автопілота займаються співробітники офісу в Санта-Кларі, Каліфорнія.



Категория: Авто