Ризикни бути іншим. BMW X2 являє Ukrainian Fashion WeekРеклама


Опубликованно 30.04.2018 03:10

Ризикни бути іншим. BMW X2 являє Ukrainian Fashion WeekРеклама

Компанія АВТ Баварія Україна, офіційний імпортер BMW в Україні, традиційно підтримала Український тиждень моди прет-а-порте і здивувала гостей нинішнього зимового сезону сміливим втіленням автомобілів BMW X.

Головна локація Ukrainian Fashion Week - Мистецький Арсенал, зустрічала цінителів модної індустрії экпозициею перших в історії BMW X2. Яскраві колірні рішення автомобільної новинки: металік золотого кольору і глибокий синій, не залишили байдужим жодного відвідувача і підкреслили стрімкі обриси кузова купе з потужною конструкцією лінійки X.

Родзинкою дзеркального стенду стала інтерактивна состовляющая, яка включалася з допомогою QR-коду і мобільного додатку Shazam. Переглянувши рекламний відео-ролик, можна було випробувати свої дизайнерські вміння і створити власний віртуальний BMW X2.

Крім основного місця проведення заходу, новий член сімейства X продемонстрував своїм майбутнім власникам бездоганна якість усіх деталей на закритому fashion-шоу бренду Lake Studio, який відбувся на першому поверсі бізнес-центру Торонто. Автомобіль продефилировал по подіуму, відкриваючи модний показ нової колекції дуету дизайнерів Олесі Кононової та Анастасії Рябоконь. Сірі бетонні стіни і підлогу послужили прекрасним контрастом для привабливого образу новинки вогненно-оранжевого кольору.

Экстравертированная форма моделі в поєднанні з її динамічними контурами створює надзвичайно спортивний характер. У той же час, її вражаючі пропорції і унікальний інноваційний дизайн забезпечують винятковий зовнішній вигляд: легендарна трапецієвидна роздвоєна решітка радіатора, вперше перевернута саме на цій моделі, тепер розширена зверху вниз, а логотипи бренду, додатково розміщені на задніх стійках даху, покликані нагадати про легендарних моделях минулого 2000 CS і 3.0 CSL.

Новий BMW X2 слідує своїм власним шляхом - що він і демонструє. Цей автомобіль ідеально підходить для всіх, хто хоче вивчити нові напрямки і поринути у світ абсолютної винятковості.Категория: Авто