Tesla готує компактний кросовер


Опубликованно 05.06.2018 01:55

Tesla готує компактний кросовер

Все більше важливих повідомлень сьогодні приходять з соціальних мереж. Ось і Ілон Маск повідомив у своєму твіттері передбачувану дату прем'єри нового кросовера Tesla Model Y — 15 березня 2019 року. Забавно, що це був не самостійний твіт, а відповідь одному з передплатників, скріншот діалогу нижче:

Чому саме 15-го березня? Насправді, презентація Model Y може відбутися в будь-який момент між кінцем поточного року і серединою наступного, просто ідея показу новинки в середині березня Ілону подобається найбільше. До того ж, не секрет, що бос компанії Tesla любить ставити нереально короткі дедлайни для самих амбітних проектів, підстьобуючи таким чином своїх людей.

Про кросовер Tesla Model Y поки мало що відомо. Як і у старшого брата Model X, міський паркетник отримає піднімаються двері типу “крило сокола“. Новачок отримає найсучаснішу систему автопілота нового покоління на основі комп'ютера, який в 40 разів більш продуктивний, ніж у нинішніх моделей Tesla.

Що стосується інших моделей, зараз щосили проходить випробування тесловский вантажівка Tesla Semi і гипербыстрый спорткар Roadster, який розганяється з місця до 100 км/год за неймовірні 1,9 секунди. Вантажівка вийде в серійне виробництво вже в наступному році, а двухдверку доведеться почекати до 2020 року.

Нагадаємо про те, як Tesla представила найшвидший родстер в світі.Категория: Авто