Три способи зручної оплати паркування в Києві


Опубликованно 05.10.2018 01:01

Три способи зручної оплати паркування в Києві

У Києві очікується серйозне підвищення штрафів за парковку в недозволеному місці. Щоб не розоритися на них, Авто24 підготував інформацію про те, як можна оплатити паркування у столиці.

Парковка в різних частинах Києва коштує не однаково - місто поділили на 3 зони, в кожній з яких тарифікація трохи різна. У центрі година коштує 10 гривень, поблизу центру коштувати 7, а на околиці - 5.

Оплатити стоянку можна трьома способами:

1. Оплата з допомогою абонементного талона

Такий спосіб підходить тим, хто користується паркуванням часто. Абонементні талони можна придбати на місяць або на квартал. Талон на всі зони на 1 місяць коштує 630 гривень, тільки на 2-ю і 3-ю зону - 441 гривню і тільки на 3-ю зону - 315 гривень. На всі зони на три місяці талон обійдеться вже в 1465 гривень. Купити талони можна в спеціальних кіосках.

2. Оплата з допомогою паркомата

Цей спосіб підходить тим, хто користується парковками час від часу. Залишивши авто на парковці потрібно внести в паркомат оплату за час, на який ви плануєте залишити авто. Тарифікація також відрізняється в різних зонах міста. Розрахувати скільки потрібно залишити грошей зовсім нескладно - на кожному паркоматі є інструкція

Важливо пам'ятати, що гроші паркувальникам в руки передавати не можна, потрібно оплачувати самостійно.

3. Оплата за допомогою мобільного

Клієнтам Kyivstar і Vodafone потрібно спочатку зареєструвати своє авто - для цього потрібно відправити СМС з номером авто на короткий номер 849. Далі потрібно набрати комбінацію у форматі *849*9999#, де замість 9999 вказується номер паркування, або відправити номер паркування в СМС на короткий номер 849 (не вказуючи букву А).

Крім цього, є можливість оплати в інтернет-банкингах, або спеціальних мобільних додатках.

Раніше повідомлялося, як зрозуміти, що поліція вас “розводить“ і що робити.Категория: Авто