Nanoprotec " (нанопротек) 10 років - від локальної компанії до міжнародного брендаНовости компаній


Опубликованно 10.02.2019 00:34

Nanoprotec

Флешмоб #10yearschallenge в соцмережах викликав відгук не тільки у користувачів, а й у компаній.

Ті, кому вдалося досягти успіху, охоче підтримали хвилю і наочно показали свої досягнення за останні 10 років. У їх числі і компанія nanoprotec " (нанопротек), яка добре відома всім, хто володіє або цікавиться автомобілями та автоспортом.Історія Nanoprotec " (Нанопротек)

У багатьох nanoprotec " (нанопротек) асоціюється з присадками і двигуном, що працює без масла. Дійсно, у перші роки своєї діяльності продукція Нанопротек складалася переважно з присадок, а товарна група включала всього 6 позицій.

Автохімія та масло nanoprotec " (нанопротек)

Але за останні десять років nanoprotec " (нанопротек) став міжнародним брендом, а асортимент зріс майже до 100 видів продукції - від мастила і омивача скла до моторного масла і високотехнологічної нанокосметики!

Якість сучасної продукції Нанопротек відповідає світовим нормам, а за деякими позиціями навіть перевершує стандарти, згідно лабораторних досліджень та відгуками клієнтів (в їх числі перевізники, агрохолдинги, гоночні команди і приватні покупці).

Нанопротек як нано проект

На сьогоднішній день компанія nanoprotec " (нанопротек) має власний науково-дослідний центр випробувань нових продуктів і вдосконалення вже існуючих використовуються бойові спортивні автомобілі, а також службові машини Нанопротек.

Це дозволяє в реальних умовах і в різних режимах оцінювати ефективність продукції, яка представлена на shop.nanoprotec.ua і включає:МаслаЗахисні складиНанокосметикуТехнічні рідиниЕлектрозахисні склади

У 2018-му році компанія nanoprotec " (нанопротек) відкрила в Києві за адресою вул. Кільцева дорога 22 СТО повного циклу з однойменною назвою, де здійснюється весь спектр робіт (від миття і планового ТО до фарбування і відновлення після ДТП). Тут же проходять обслуговування ралійні і дрифтовые авто багатьох українських пілотів і команд.

На 2019 рік у nanoprotec " (нанопротек) грандіозні плани: розширення лінійки продукції, повний ребрендинг і вихід на нові зарубіжні ринки. Як і раніше, Нанопротек має намір підтримувати автоспорт і навіть запланувала соціально-навчальний проект з будівництва студентами гоночних машин на базі Mitsubishi Lancer Evolution і ВАЗ-2108.Категория: Авто