Samsung Galaxy Note8 почали оновлюватися до Android 8.0 Oreo


Опубликованно 07.01.2018 00:44

Samsung Galaxy Note8 почали оновлюватися до Android 8.0 Oreo

Це лише тестовий запуск. Оскільки оновлення отримали далеко не всі власники Galaxy Note8, можна зробити висновок, що це перевірка перед масштабним випуском Android 8.0 Oreo.

Деякі власники Samsung Galaxy Note8 почали отримувати оновлення Android 8.0 Oreo. Незважаючи на відсутність офіційних коментарів, «щасливчики» встановили прошивку R16NW.N950FXXU2CRA1.DM на свій страх і ризик — і все пройшло успішно.

Очевидно, це лише тестовий запуск. Оскільки оновлення отримали далеко не всі власники Galaxy Note8, можна зробити висновок, що це перевірка перед масштабним випуском Android 8.0 Oreo.

Чому це дивно

Дивно, але Galaxy Note 8 навіть не брав участь в бета-програмі. Зараз тестову прошивку отримала лише невелика група власників Galaxy S8 і Galaxy S8 Plus, а завершиться «проба» бета-версії 15 січня. Так і в Samsung поки ніяк не коментують оновлення Galaxy Note8. Що змінилося

Власники пристроїв, які отримали прошивку, повідомляють про деякі нововведення, серед яких: оновлення клавіатури; підтримка функції «картинка в картинці»; відкриття спеціального меню програми при довгому натисненні на іконку; секретна папка може залишатися відкритою до тих пір, поки екран не згасне; підтримка API автозаповнення полів (в тому числі з біометрією) для всіх додатків і браузера; кольорові мультимедійні повідомлення; категорії повідомлень; налаштування для значків повідомлень; клавіатура підтримує пошук GIF-зображень; додаткові опції підсвічування країв дисплея; можливість резервного копіювання секретної папки в хмару Samsung; підтримка високоякісних аудіокодеків Bluetooth; управління паролями і стандартних сторонніх додатків з Samsung Pass.

Крім того, прошивка принесла і січневий патч безпеки.

Джерело: Reddit, The Soul Android Для тих, хто хоче знати більше: Samsung Galaxy S8 і S8+ отримають Android 8 Oreo не раніше січня OnePlus скасувала оновлення OnePlus 5 до Android Oreo з-за помилок Xiaomi Mi A1 офіційно почав оновлюватися до Android 8.0 Oreo Moto X4 Android One отримує оновлення до Android 8.0 Oreo LG V30 і V30+ почали оновлювати до Android 8.0 OreoКатегория: Hi-Tech