Як дослідження ринку революцію реклами і покупок


Опубликованно 11.01.2018 00:46

Як дослідження ринку революцію реклами і покупок

Гетті Зображень

У перші роки 20-го століття американським автовиробникам було добре. Так швидко, як вони могли б виробляти автомобілі, люди їх купували.

До 1914 року становище змінюється. У вищій ціновій категорії, особливо, покупців і дилерів стають розбірливі. Один коментатор попередив, що рітейлер "більше не може продавати те, що його власне судження продиктовано". Замість цього, "він повинен продавати те, що споживач хотів".

Що коментатор Чарльз кінотеатр coolidge Parlin, широко визнаний як перший у світі професійний дослідник ринку і, дійсно, той, хто вигадав саму ідею дослідження ринку.

Через століття, дослідження професії ринку величезний: в одних тільки Сполучених Штатах, у ньому зайнято близько 500 000 чоловік.

50 речей, які зробили сучасну економіку, підкреслює винаходів, ідей та інновацій, які допомогли створити економічний світ.

Він транслюється на Всесвітню службу Бі-бі-сі. Ви можете знайти більш детальну інформацію про програму та слухати онлайн або підписатися на подкаст програми.

Parlin було доручено тримаючи руку на Пульсі автомобільного ринку США. Він проїхав десятки тисяч кілометрів і опитав сотні автодилерів.

Після місяця роботи, він представив його роботодавцю, що він скромно охарактеризував як "2,500 машинописних аркушів, діаграм, карт, статистичних даних, таблиць і т. д.".Краще реклами?

Ви могли б задатися питанням, що автовиробник зайнятих Parlin для проведення таких досліджень. Це був, мабуть, Генрі Форда, який в той час був зайнятий набирає перевага на своїх суперників із ще одним нововведенням - конвеєра?

Але немає: "Форд" не було відділу досліджень ринку, щоб оцінити те, що клієнти хочуть.

Можливо, це не дивно. Генрі Форд широко передбачається, саркастично зауважив, що люди можуть мати "модель т" в "будь-який колір, який їм подобається, поки він чорний".

Насправді, немає автовиробників, які працюють дослідників ринку.

Сім'я Parlin

Parlin був найнятий видавцем журналів.

Кертіс видання компанії був відповідальний за деякі з найбільш популярних періодичних видань того часу: "сэтердей івнінг пост", Леді Домашній журнал, країні джентльмен.

Журнали залежить від доходів від реклами.

Засновник компанії вважав, що він буде в змозі продавати більше реклами, якщо реклама сприймається як більш ефективна, і питає, якщо досліджувати ринки, можливо, розробити більш ефективні оголошення. 'Конструктивні служба'

У 1911 році він створив новий підрозділ своєї компанії для вивчення цього смутно задуману ідею, очолювана Чарльзом Parlin. Це не очевидний хід кар'єру 39-річний директор школи з Вісконсіна - але тоді, будучи першим у світі дослідником ринку не було б очевидним ходом кар'єри для будь-якої людини.

Parlin почав занурювати себе в сільгосптехніки, потім вирішувати універмаги. Не всі бачили цінності у своїй діяльності, в першу чергу.

Гетті Зображень

Навіть коли він представив свою брошуру мерчендайзингу автомобілі: адреси роздрібних магазинів, він все ще відчував необхідність включити невпевнені в собі обґрунтування існування його робота.

Він висловив надію на "конструктивну обслуговування для галузі в цілому", - написав він, пояснивши, що автовиробники сильно витрачаються на рекламу, а його роботодавці хотіли з'ясувати, чи є цей важливий джерело бізнесу, яка буде продовжуватися". Вони не повинні хвилюватися.'Споживчих' підхід

Винахід маркетингових досліджень знаменує собою перший крок у більш широкий перехід від "виробник-Сід" до "споживача" підхід до справи - робити що-то тоді намагається переконати людей купити його, намагаючись з'ясувати, що люди могли купити, і потім зробити це.

Виробник-Сід мислення на прикладі "будь-який колір Генрі Форда, поки він чорний".

З 1914 по 1926 рік, тільки чорна модель ТЗ скотився з виробничої лінії Форда: це було простіше збирати машини одного кольору, і чорна фарба була дешева і міцна.

Гетті Зображень

Все, що залишається, щоб переконати клієнтів, що вони дійсно хотіли, була чорна модель, т. чесно кажучи, Форд досяг успіху в цьому.

Сьогодні кілька компаній буде просто робити те, що зручно, потім сподіваюся продати її.

Арсенал методів дослідження ринку допомагає визначити, що може продати: опитування, фокус-групи, бета-тестування. Якщо металік і йти смуги будуть продавати більше автомобілів, це те, що вам зробили.

Де Parlin Сід, інші зрештою було.

До кінця 1910-х років, невдовзі після доповіді Parlin на автомобілі компанії почали створювати власні науково-дослідні підрозділи ринку. Протягом наступного десятиліття, рекламні бюджети майже вдвічі.

Гетті Зображень

Підходи до дослідження ринку став більш науковим. У 1930-ті роки Джордж Геллап вперше опитування громадської думки. Перша фокус-група була проведена в 1941 році вчений-соціолог Роберт К. Мертон.

Пізніше він побажав, він міг би запатентувати ідею і зібраних роялті.

Але систематично досліджуючи споживчі переваги тільки частина історії. Маркетологи також зрозумів, що це було можливо систематично змінити їх. Більше від Тім Харфорд:

Як промтоварні магазини змінили те, як ми магазин

Обіди: прихована вартість оброблених харчових революції

Як штрих-код змінено роздрібні світу

Як бритвою революцію, як ми платимо за речі

Роберт к Мертон ввів термін, щоб описати, наскільки успішний, крутий і підкована людина, який зазвичай розташовують в маркетингових кампаніях: "рольовою моделлю". Виробництво бажання

Характер реклами змінюється: вже не просто надання інформації, але намагається виробляти бажання.

Племінник Зігмунда Фрейда Едвард Бернейс став піонером в галузі зв'язків з громадськістю та пропаганди.

У 1929 році він допоміг американської тютюнової компанії, щоб переконати жінок, що куріння в громадських місцях був актом жіночого звільнення. Сигарети, він сказав, були "смолоскипи свободи".

Сьогодні, намагається розгледіти і прямі форми суспільних уподобань кожному розі економіки.

Будь вірусний маркетолог вам скаже, що створюють гул залишається скоріше мистецтвом, ніж наукою, але ще більше є даних, дослідження психології споживачів може отримати все більш детально.

Де Ford пропонують автомобілі в один відтінок чорного, Гугл хвацько протестував вплив на клікабельність в 41 трохи різних відтінків синього.

Гетті Зображень

Ми повинні турбуватися про близькість і вишуканість корпоративної зусилля до зонду і маніпулювати нашими споживчими психіку?

Еволюційний психолог Джеффрі Міллер приймає більш оптимістичний погляд.

"Як закохані по-лицарськи," Міллер пише, "кращий маркетинг-орієнтовані компанії допомогти нам відкрити бажань ми не здогадуємося, та шляхів їх реалізації ми й уявити не могли." Можливо.Демонстративне споживання

Міллер бачить людей, демонструючи через наш споживач купує багато, як павичі враження ПАР з хвостами.

Подібні ідеї сходять до економіст і соціолог по імені Торстейн Веблен, який винайшов поняття демонстративного споживання ще в 1899 році.

Чарльз Кулідж Parlin прочитала його Веблен. Він розумів сигналізація склопідйомники споживчих покупок.

"Задоволення автомобілі", - написав він у своєму зверненні до продавцям, "є Діяльність туристичних представник чоловічої смаку і вишуканості."

"Напівзруйнований легкий автомобіль," додав він, "як старезна кінь, рекламує, що водієві не вистачає коштів, або не вистачає гордості". Якою повинна бути річ, 51-й?

Гетті Зображень

Тім Харфорд обговорив 50 речей, які роблять сучасну економіку. Допоможіть вибрати 51-м, голосуючи за одного з цих пропозицій слухача: Кредитна картка Скло Глобальна система позиціонування (GPS) Зрошення Олівець Таблиці

Ви можете голосувати за 50 те, що сучасна Економіка-сайті програми. Голосування закривається в 12:00 мск у п'ятницю, 6 жовтня, і виграти справу 51-го будуть озвучені в подкасті на 28 жовтня.

Іншими словами, можливо, не можна довіряти як ділового партнера або чоловіка.

Сигналізації ці дні набагато складніше, ніж просто показувати багатство: ми могли б вибрати Пріус, якщо ми хочемо показати наші зелені вірчі грамоти, або Вольво, якщо ми хочемо показати, як дбаю про безпеку.

Ці сигнали несуть сенс тільки тому, що бренди десятиліттями свідомо намагається зрозуміти і реагувати на бажання споживачів і формувати їх.

На відміну від сьогоднішньої реклами, тих 1914 року були дивно нехитро.

Слоган одного, для моделі T, сказав: "купуйте це, тому що це кращий автомобіль". Хіба це не реклама, в своєму роді, досконалим? Але це не могло тривати.

Чарльз Кулідж Parlin був в процесі, коли до нас зовсім інший світ.

Тім Харфорд пише колонку Економіст під прикриттям фінансових часів. 50 речей, які зробили сучасну економіку ефірі Всесвітньої служби Бі-бі-сі. Ви можете знайти більш детальну інформацію про програму та слухати онлайн або підписатися на подкаст програми.Категория: Финансы