Фотографії чохлів Galaxy S9 і S9+


Опубликованно 12.03.2018 00:00

Фотографії чохлів Galaxy S9 і S9+

В інтернеті з'явилися фотографії всіх фірмових чохлів для Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9+

Презентація Galaxy S9 і S9+ відбудеться через два тижні. Вся інформація про новинки вже давно відома. В інтернеті неодноразово з'являлися рендери, «живі» фотографії і навіть відео зі смартфоном. Але тепер з'явилися ще й фотографії чохлів.

По зображеннях видно, що буде досить-таки багато цікавих варіантів. Обидва смартфони отримають спеціальний чохол-книжку LED View Cover, на основній стороні якого буде відображатися час і повідомлення.

Наступний чохол — Alcantara Cover. Він зроблений з преміальних матеріалів. Компанія Samsung випустить спеціальний чохол Hyperknit Cover з назви якого можна зрозуміти, що він має як би «в'язану» структуру. Такий варіант буде продаватися у двох кольорах: Dark Blue і Bright Red.

 

 

 

 

   

 

Для тих, хто часто подорожує або проводить багато часу поза домом, Samsung підготувала спеціальний чохол Protective Standing Cover із захистом по військовому стандарту MIL-STD-810G. Також компанія не забула про звичайні силіконові накладки Silicone Cover.

 

 

 

   

 

Джерело: Winfuture Для тих, хто хоче знати більше: У Мережу потрапили фото, зроблені на Galaxy S9 У Мережі з'явилися перші фото гаджета DeX Pad для Samsung Galaxy S9 Офіційно: флагман Samsung Galaxy S9 покажуть на MWC 2018 Samsung Galaxy S9 отримає камеру зі швидкістю зйомки 480 до/зКатегория: Hi-Tech