Мінівен Toyota став ще агресивнішим


Опубликованно 14.03.2018 00:20

Мінівен Toyota став ще агресивнішим

Компанія Toyota представила оновлений мінівен Alphard. У моделі змінився дизайн, який став ще агресивнішим, з'явився модернізований шестициліндровий двигун і нові електронні помічники водієві.

Від дорестайлингового автомобіля новинку можна відрізнити по інший решітці радіатора, яка стала ще масивніший і тепер проходить майже до самої нижньої кромки бампера, і «роздвоєною» світлодіодним фарам головного світла.

У салоні змінилася приладова панель, з'явилися нові матеріали обробки і допрацьовані крісла, які тепер полегшують посадку-висадку пасажирів і навантаження довгомірів.

Мінівен в базовому оснащенні отримає комплекс систем безпеки Toyota Safety Sense другого покоління. До його складу входять системи попередження фронтальних зіткнень з можливістю розпізнавання пішоходів і велосипедистів, зчитування дорожніх знаків, підтримки рядності руху.

«Альфард» буде пропонуватися з доопрацьованим 3,5-літровим двигуном V6, який працює в парі з восьмиступінчастою автоматичною коробкою передач, а з шестидіапазонною трансмісією, як раніше. Двигун (його віддача не називається) отримав безпосередній впорскування і став економічніше. Модель доступна з 180-сильноый «четвіркою» 2.5 і варіатором, а також з гібридною силовою установкою і повним приводом.Категория: Авто